Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy

2.5198
001002473

Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy to doskonała broń dla każdego początkującego strzelca. Wykonano ją z połączenia polimeru i metalu. Napęd sprężynowy działa płynnie i gwarantuje dużą moc. Szyna montażowa pozwoli Ci wzbogacić zestaw o dodatkowe akcesoria.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 193
  • EAN: 4000844490483
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Produkt dostępny
001002473
pistolet

Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy

Poczuj radość z rozgrywki z pistoletem Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy. Dzięki niemu nauczysz się bezpiecznej obsługi broni i wejdziesz w świat dynamicznych zmagań strzeleckich.

Współpraca niemieckiej firmy Umarex z marką Beretta zaowocowała stworzeniem broni doskonale oddającej charakter pierwowzoru. Wyposażono ją w sprawdzony napęd sprężynowy, poruszający się w polimerowej obudowie z metalowym zamkiem. Pojemny magazynek, mieszczący 90 kulek typu BB, pozwoli Ci na prowadzenie długich potyczek z przyjaciółmi. Za celność odpowiada autorski system Shoot Up, dzięki któremu Twoje strzały trafią w cel. W zestawie otrzymasz 100 szt kulek BB.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Sprężyna, która zapewnia moc

Młody strzelec, który rozpoczyna swoją przygodę z Airsoftem, doceni rozwiązania zastosowane w modelu PX4 Storm. Sprężyna napędowa, która jest odpowiedzialna z wypchnięcie kulki typu BB 6 mm z lufy, jest trwała i silna. Aby ją napiąć, wystarczy odciągnąć zamek do tyłu.

Zastosowany wewnątrz system Shoot Up zwiększa celność strzałów. Pozwala on na podkręcenie kulki i nadanie jej odpowiedniej rotacji, która stabilizuje tor lotu. Za bezpieczeństwo odpowiada bezpiecznik umieszczony obok pałąka spustowego.

Żołnierz z bronią ASG w kaburze

Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy - doskonałe wykonanie

Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy to broń posiadająca oryginale oznaczenia producenta. Zbudowano ją z polimeru w kolorze czarnym, który jest przyjemny w dotyku. Metalowy zamek, który pracuje precyzyjnie, wyposażono w klasyczne przyrządy celownicze. Pod lufą znajdziesz niewielką szynę na dodatkowe akcesoria.

Polimerowy magazynek typu Hi Cap jest niezwykle pojemny. W jego wnętrzu zmieści się aż 90 kul BB. Umieszczono go w rękojeści wyposażonej w żłobienia i przetłoczenia. Wszystko to sprawia, że Twoja broń na pewno nie zawiedzie Cię w czasie treningu.

Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 193
EAN 4000844490483
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.5198
Marka Beretta
Materiał korpusu Polimerowy
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Hi-cap
Rodzaj napędu Sprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 478

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Beretta Px4 Storm 6 mm ASG Sprężynowy
Polecane produkty: