Wiatrówka Karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm Antique

5.8394-1
001002476

Prezentujemy jedną z najwierniejszych pod względem wykonania w stosunku do palnego oryginału wiatrówek. Model Legends Cowboy Rifle 4,5 mm to wiatrówka typu lever action, którą możesz załadować identycznie jak palny oryginał - za pomocą specjalnych adapterów. Ze względu na wykonanie doskonale nada się ona do wiernego odtwarzania rekonstrukcji historycznych.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Komplet łusek adapterów
  • Długość [mm]: 966
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
999,00 zł
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm

Poznaj doskonałą wiatrówkę marki Walther - karabinek Legends Cowboy Rifle w kalibrze 4,5 mm BB. Jest to wierna replika popularnego na dzikim zachodzie karabinka przeładowywanego za pomocą dźwigni (Lever-Action). Konstrukcja stała się tak popularna, a zarazem skuteczna, że na stałe zadomowiła się w filmach oraz popkulturze. Firma Winchester, która przez wiele lat produkowała te karabinki, robi to nawet do dzisiaj.

Wiatrówka jest wykonana w bardzo staranny sposób, do tego stopnia, że nie będziesz jej w stanie odróżnić od palnego oryginału. Komorę zamkową, spustową oraz lufę wykonano z oksydowanego metalu. Kolbę zaś i przednie łoże z polimeru imitującego drewno. Dzięki temu nawet waga oraz długość zgadza się z palną wersją. Wiatrówka jest szczególnie polecana dla każdego miłośnika westernów oraz klasycznych konstrukcji strzeleckich. 

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Realistyczne ładowanie wiatrówki

Cechą charakterystyczną wyróżniającą wiatrówkę karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm BB wśród innych konstrukcji dostępnych na rynku to możliwość załadowania karabinka identycznie jak ma to miejsce w palnym odpowiedniku. W tym celu do zestawu załączono adaptery przypominające kształtem łuski do amunicji w kalibrze .44 magnum. Aby załadować broń, należy napełnić łuski kulistymi śrucinami, a następnie wprowadzić przez specjalny otwór z zapadką po prawej stronie szkieletu. Po załadowaniu rurowego magazynka wystarczy odciągnąć ku sobie dźwignię, powrócić do stanu wyjściowego, wycelować i strzelić. Po każdym strzale należy znów przeładować, by wyrzucić pustą ,,łuskę". Mechanizm ten nadaje wiatrówce niespotykanego nigdzie indziej realizmu. 

Karabinek i amunicja do wiatrówki

precyzja

Zabezpieczenia oraz celownik

W wiatrówce karabinku Legends Cowboy Rifle 4,5 mm BB zastosowano bezpiecznik nastawny w postaci przesuwnego skrzydełka umieszczonego na mocowaniu kolby, tuż obok kciuka. Zapobiega on przypadkowemu wystrzałowi przez blokowanie spustu oraz mechanizmu dźwigniowego. 

Na przyrządy celownicze w wiatrówce składają się regulowana w pionie i poziomie szczerbinka oraz nieruchoma muszka. Przyrządy te są wykonane w technologii z epoki karabinka co dodatkowo nadaje wiatrówce elegancji i charakterystycznego klimatu. 

Wiatrówka Karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm

łatwa obsługa

Elegancki styl wiatrówki karabinku Legends Cowboy Rifle 4,5 mm 

Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o tym, by chociaż na chwilę móc poczuć się jak bohater westernu? Teraz, aby urzeczywistnić te marzenia i stać się prawdziwym wolnym strzelcem przemierzającym dzikie i niedostępne rejony Ameryki wystarczy, że wyposażysz się w karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm. Wiatrówka ta nada się idealnie nie tylko do codziennych ćwiczeń na strzelnicy, ale również jako elegancki i funkcjonalny egzemplarz podczas wszelkich rekonstrukcji historycznych.

Wiatrówka Karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Komplet łusek adapterów
Długość [mm] 966
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 5.8394-1
Marka Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 10
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 180
Regulowany spust Nie
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rurowy
Rodzaj napędu CO2 2 x12 g
Szyna akcesoryjna Nie
Waga [g] 2526
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Legends Cowboy Rifle 4,5 mm Antique
Polecane produkty: