Airsoft Pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG Sprężynowy

2.5007
001002479

Chcesz rozpocząć przygodę z Airsoftem? Wypróbuj pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG Sprężynowy zaprojektowany przez niemieckiego producenta. Wykonano go z połączenia polimeru i metalu. Za napęd odpowiada sprawdzona sprężyna. W zestawie otrzymasz 100 sztuk kul typu BB

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: Sprężyna
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 314.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Kulki BB 100 szt.
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
Produkt dostępny
001002479
pistolet

Airsoft Pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG

Chcesz poczuć się jak agent Jej Królewskiej Mości? Masz ochotę poczuć adrenalinę związaną z dynamicznymi potyczkami ASG? Wypróbuj Airsoft Pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG Sprężynowy, który ułatwi Ci wejście w świat nowego hobby.

Pistolet PPK/S jest doskonałą repliką oryginalnej broni palnej, produkowanej przez markę Walther. Jego napęd opiera się na sprężynie, która potrafi wypchnąć kulkę typu BB z mocna dochodzącą do 0,5 joula. Metalowe elementy wewnętrzne oraz metalowy zamek, zapewniają wysoką jakość i gwarantują niezawodne działanie. System Shoot Up i zwiększ celność, a pojemny magazynek umożliwia oddanie aż 23 strzałów bez konieczności ponownego ładowania.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG Sprężynowy wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Niezawodna sprężyna

Chcesz rozpocząć przygodę z Airsoftem? Wykorzystaj znakomity pistolet PPK/S do nauki strzelania. Jego napęd, oparty na metalowej sprężynie, pozwoli Ci oddawać silne strzały wprost do celu. Aby oddać strzał, wystarczy odciągnąć zamek i nacisnąć spust, który pracuje w trybie Single Action.

Za poprawę celności odpowiada autorski system Shoot up, opracowany przez niemiecką firmę Umarex. To on podkręca kulkę, zapewniając jej stabilny tor lotu.

Taśma maskująca i kulki typu BB

Airsoft Pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG - kompaktowe wymiary

Kompaktowe wymiary to coś, co wyróżnia pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG. Zbudowano go z polimerów i wyposażono w ruchomy, metalowy zamek. Mimo niewielkich wymiarów pałąk spustowy jest duży i wygodny.

Tradycyjne przyrządy celownicze, ułatwią Ci odnalezienie celu, a bezpiecznik zabezpieczy Cię przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Przełącznik, który zablokuje broń, znajduje się na bocznej powierzchni zamka.

 Airsoft Pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 314.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Kulki BB 100 szt.
Długość [mm] 159.00
EAN 4000844587749
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 2.5007
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 23.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Hi-cap
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther PPK/S 6 mm ASG Sprężynowy