Gaz pieprzowy Walther ProSecur X - Punktowy 40 ml

2.2023
001002523

Niewielki gaz pieprzowy o uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzi się znakomicie do samoobrony przed dzikimi zwierzętami oraz napastnikami. Dzięki dużemu stężeniu OC możesz mieć pewność, że żaden przeciwnik nie zagrozi Twojemu życiu oraz zdrowiu.

  • Barwnik: Nie
  • EAN: 4000844514059
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2023
  • Marka: Walther
  • Moc [SHU]: 2000000
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 99,00 zł
DostępnyDostępny
001002523
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur X 40 ml

Jeśli chcesz zapewnić sobie odpowiednie bezpieczeństwo i poszukujesz niewielkiego narzędzia, które Ci w tym pomoże to gaz pieprzowy Walther ProSecur X o pojemności 40 ml sprawdzi się na tym polu idealnie. Dzięki specjalnej mieszaninie z 10% stężeniem Oleoresinum Capsicum gaz ten osiąga moc aż 2 milionów SHU a efekt działania trwa nawet do 45 minut od momentu rozpylenia go na błony śluzowe napastnika bądź zwierzęcia. Co istotne, strumień gazu po wylocie z dozownika jest skondensowany i nie ulega rozproszeniu co ułatwia trafienie w cel i zwiększa zasięg gazu. Gdy zajdzie taka potrzeba miotacz punktowy idealnie sprawdzi się również w pomieszczeniach. 

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV

Szybkie działanie przy niewielkich wymiarach

Sytuacje, które zagrażają Twojemu zdrowiu bądź życiu mogą przydarzyć Ci się w każdej chwili. Czy to w trakcie spaceru po lesie, czy parku lub podczas powrotów z pracy - zawsze powinieneś mieć się na baczności i uważać na swoje zdrowie. Niestety nie zawsze istnieje zawczasu możliwość uniknięcia konfrontacji. Gdy dojdzie do bezpośredniego starcia możliwość użycia gazu pieprzowego zwiększa znacznie Twoje szanse na uniknięcie poważnych obrażeń czy utraty mienia. Gaz Walther ProSecur X jest tak kompaktowy i lekki, że bez problemu zmieści się nawet w małej kieszonce. Pojemnik o pojemności 40 ml możesz dzięki temu zabrać praktycznie w każde miejsce ze sobą. Defensywa za pomocą gazu

wytrzymałość

Dodatek nanocząsteczek do gaz pieprzowego Walther ProSecur X

Gaz pieprzowy Walther ProSecur X został wyposażony przez firmę Walther w nowoczesny skład z cząsteczkami znakującymi, które świecą pod wpływem światła UV. Przyklejają się one do skóry oraz odzieży i pozostają na niej nawet wiele dni. Pozwala to na późniejszą identyfikację napastnika i dowód przeciwko niemu. Gaz posiada zabezpieczenie Flip-Top, które ułatwia jego szybkie wyciągnięcie i natychmiastowe użycie. Wiązka rozpylonego gazu działa na dystansie nawet do 4 metrów. Warto też zaznaczyć, że działanie gazu utrzymuje się nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych jak deszcz czy niska temperatura. 

Gaz pieprzowy Walther ProSecur X

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i szczegóły ekwipunku dźwiganego codziennie (EDC). Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
EAN4000844514059
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2023
MarkaWalther
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]40
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna1% MC
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]95
Wysokość [mm]105
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur X - Punktowy 40 ml
Polecane produkty: