Gaz pieprzowy Walther ProSecur X Stożek

2.2023
001002523

Niewielki gaz pieprzowy o uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzi się znakomicie do samoobrony przed dzikimi zwierzętami oraz napastnikami. Dzięki dużemu stężeniu OC możesz mieć pewność, że żaden przeciwnik nie zagrozi Twojemu życiu oraz zdrowiu.

  • Marka: Walther
  • Waga [g]: 115.00
  • EAN: 4000844514059
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Moc [SHU]: 2000000.00
  • Pojemność [ml]: 40.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Produkt dostępny
001002523
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur X Stożek 40 ml

Jeśli chcesz zapewnić sobie odpowiednie bezpieczeństwo i poszukujesz niewielkiego narzędzia, które Ci w tym pomoże to gaz pieprzowy Walther ProSecur X Stożek o pojemności 40 ml sprawdzi się na tym polu idealnie. Dzięki specjalnej mieszaninie z 10% stężeniem Oleoresinum Capsicum gaz ten osiąga moc aż 2 milionów SHU a efekt działania trwa nawet do 45 minut od momentu rozpylenia go na błony śluzowe napastnika bądź zwierzęcia. Co istotne, strumień gazu po wylocie z dozownika jest skondensowany i nie ulega rozproszeniu co ułatwia trafienie w cel i zwiększa zasięg gazu. Gdy zajdzie taka potrzeba miotacz punktowy idealnie sprawdzi się również w pomieszczeniach. 

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV

Szybkie działanie przy niewielkich wymiarach

Sytuacje, które zagrażają Twojemu zdrowiu bądź życiu mogą przydarzyć Ci się w każdej chwili. Czy to w trakcie spaceru po lesie, czy parku lub podczas powrotów z pracy - zawsze powinieneś mieć się na baczności i uważać na swoje zdrowie. Niestety nie zawsze istnieje zawczasu możliwość uniknięcia konfrontacji. Gdy dojdzie do bezpośredniego starcia możliwość użycia gazu pieprzowego zwiększa znacznie Twoje szanse na uniknięcie poważnych obrażeń czy utraty mienia. Gaz Walther ProSecur X Stożek jest tak kompaktowy i lekki, że bez problemu zmieści się nawet w małej kieszonce. Pojemnik o pojemności 40 ml możesz dzięki temu zabrać praktycznie w każde miejsce ze sobą. Defensywa za pomocą gazu

wytrzymałość

Dodatek nanocząsteczek do gaz pieprzowego Walther ProSecur X Stożek

Gaz pieprzowy Walther ProSecur X Stożek został wyposażony przez firmę Walther w nowoczesny skład z cząsteczkami znakującymi, które świecą pod wpływem światła UV. Przyklejają się one do skóry oraz odzieży i pozostają na niej nawet wiele dni. Pozwala to na późniejszą identyfikację napastnika i dowód przeciwko niemu. Gaz posiada zabezpieczenie Flip-Top, które ułatwia jego szybkie wyciągnięcie i natychmiastowe użycie. Wiązka rozpylonego gazu działa na dystansie nawet do 4 metrów. Warto też zaznaczyć, że działanie gazu utrzymuje się nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych jak deszcz czy niska temperatura. 

Gaz pieprzowy Walther ProSecur X Stożek

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Waga [g] 115.00
EAN 4000844514059
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2023
Moc [SHU] 2000000.00
Pojemność [ml] 40.00
Producent Umarex
Rodzaj strumienia Punktowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja aktywna 1% MC
Substancja drażniąca 1,5% OC
Wysokość [mm] 105.00
Zasięg maksymalny [m] 4.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur X Stożek