Kamizelka Helikon Guardian Chest Rig

001003433k

Guardian Chest Rig renomowanej, polskiej firmy Helikon - Tex jest wielofunkcyjną platformą do przenoszenia podstawowego zapasu amunicji i wyposażenia. Wykonanie z Cordury gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość kamizelki nawet przy intensywnym użytkowaniu.

  • Producent: Helikon-Tex
  • Marka: Helikon-Tex
  • Liczba kieszeni: 8
  • Materiał wykonania: Cordura
  • Waga [g]: 950
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001003433k
Pałka teleskopowa

Kamizelka Helikon Guardian Chest Rig

Guardian Chest Rig to uniwersalna kamizelka do przenoszenia amunicji i wyposażenia w pełni przystosowana do współdziałania z pasem i plecakiem. Posiada uniwersalne, w pełni regulowane szelki w układzie X lub H z przelotkami na kable oraz możliwością ich odpinania. Optymalna konfiguracja linii oporządzenia zapewnia możliwość dostosowania kamizelki do liczby i wielkości przenoszonych magazynków. Możliwa jest także regulacja wysokości pokryw kieszeni stałych, a także dostosowanie położenia wymiennych wkładów na magazynki do karabinków typu AR/AK. Ponadto, kamizelka wyposażona jest w system MOLLE/PALS na wierchu kieszeni i ładownic oraz ma dolny panel na dodatkowe kieszenie lub akcesoria.

Kamizelka Helikon Guardian Chest Rig - Olive Green

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły kamizelek taktycznych marki Helikon-Tex. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentHelikon-Tex
MarkaHelikon-Tex
Liczba kieszeni8
Materiał wykonaniaCordura
Waga [g]950
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto