Spodnie Helikon MBDU NyCo Ripstop Olive Green

001004886k

Prezentujemy nowoczesne i trwałe spodnie wykonane w całości przez polską markę Helikon-Tex. Spodnie te są elementem nowoczesnego munduru Modern Battle Dress Uniform. Zapewniają one wygodę ruchów zarówno podczas walki jak i podczas codziennego noszenia. Za sprawą tkaniny VersaStretch spodnie gwarantują wentylację i dużą wytrzymałość.

  • Kolor: Olive Green
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: SP-MBD-NR-02
  • Liczba kieszeni: 8
  • Marka: Helikon-Tex
  • Waga [g]: 681
Przewiń do pełnej specyfikacji
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001004886k
spodnie

Spodnie Helikon MBDU NyCo Ripstop Olive Green

Spodnie Helikon MBDU NyCo Ripstop Olive Green to nowoczesne spodnie, będące elementem umundurowania wojskowego Modern Battle Dress Uniform. Wykonano je z najlepszych jakościowo materiałów, co dało efekt w postaci trwałości oraz elastyczności. Zastosowanie 52% Nylonu oraz 48% Bawełny przełożyło się na komfort termiczny, wygodę podczas przemieszczania się oraz znakomitą wentylację. W górnej części spodni znajduje się pas z zapięciem na rzep służący do regulacji obwodu w biodrach. Są tutaj również klasyczne szlufki pozwalające na zamocowanie paska, które bez problemu wytrzymają nawet większe obciążenie po podpięciu kabury, czy ładownicy.

Kliny z materiału VersaStretch zostały umieszczone na pośladkach oraz kroku. Dzięki nim, newralgiczne miejsca spodni nie ulegną szybko rozdarciu, czy przedziurawieniu. Spodnie posiadają 6 kieszeni, dwie największe z nich znajdują się na udach i są to kieszenie typu Cargo Bag. Kolejne cztery mniejsze znajdziemy na łydkach oraz na pośladkach.

Spodnie Helikon MBDU NyCo Ripstop Olive Green

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorOlive Green
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaSP-MBD-NR-02
Liczba kieszeni8
MarkaHelikon-Tex
Waga [g]681
Ściągacze w nogawkachTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spodnie Helikon MBDU NyCo Ripstop Olive Green