Nerka Helikon POSSUM Cordura

001006117k

Nerka POSSUM wykonana przez renomowaną polską markę Helikon-Tex jest doskonałym rodzajem niewielkiej torby biodrowej o średniej pojemności. Wykonana ze 100% Cordury, może posłużyć w trudnych warunkach terenowych i być niezastąpioną częścią garderoby każdego fana bushcraftu czy survivalu. 

Już od 109,00 zł
Produkt dostępny
001006117k
zestaw

Nerka Helikon POSSUM Cordura

Przedstawiamy niewielką nerkę wyprodukowaną przez rodzimą markę Helikon-Tex. Model Helikon POSSUM Cordura to nerka, która z łatwością łączy lekkość, dyskrecję oraz funkcjonalność. Została wykonana w 100% z wytrzymałego materiału, jakim jest Cordura. Przekłada się to wodoodporność oraz wytrzymałość podczas intensywnego używania. Z przodu nerki znajduje się panel typu Velcro, pozwalający na spersonalizowanie jej wyglądu, poprzez naklejenie różnorodnych emblematów czy naszywek. 

Nerka wyposażona jest w 2 pojemne kieszenie - jedna znajduje się od wewnętrznej strony, a druga i zarazem główna jest dostępna od góry. Do ich zamykania zastosowano suwaki typu YKK. Za pośrednictwem regulowanego pasa biodrowego, z łatwością dostosujesz nerkę do szerokości swojej talii czy torsu. Pętle zastosowane w modelu POSSUM są w pełni kompatybilne z systemem Molle/Pals. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i szczegóły ekwipunku dźwiganego codziennie (EDC). Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nerka Helikon POSSUM Cordura