Dwupunktowy Pas Do Broni Helikon Adaptive Green

ZW-RFS-PO-12
001006753

Nylonowy pas mocujący do broni do marki Helikon-Tex. Pozwala na wygodne i szybkie przenoszenie swojej broni zarówno na strzelnicy jak i podczas treningu taktycznego czy też rzeczywistych działań wojskowych. 

  • Kolor: Adaptive Green
  • EAN: 5902688045418
  • Kod producenta: ZW-RFS-PO-12
  • Marka: Helikon-Tex
  • Materiał wykonania: Poliester
  • Producent: Helikon-Tex
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,90 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006753

Dwupunktowy Pas Do Broni Helikon Adaptive Green

Specjalny rodzaj pasa do mocowania na broni Helikon w kolorze Adaptive Green. Jest on wygodnym i prostym rozwiązaniem na przenoszenie broni. Konstrukcja pasa jest to bardzo prosta i intuicyjna w trakcie użytkowania a całość jest wykonana ze 100% poliestru. Zwiększyło to wytrzymałość paska na czynniki pogodowe oraz na rozdarcia wynikające z intensywnego treningu z bronią. W centralnej części paska znajduje się szeroki comfort pad, który rozkłada równomiernie ciężar przenoszonego uzbrojenia na Twoje ramiona. Doszyto również do niego niewielką kieszonkę na zapasowe baterie, narzędzia do rozkładania elementów broni czy niewielki opatrunek. Znajdziesz tutaj także rzep Velcro dający możliwość dowolnego spersonalizowania paska.

Pas dwupunktowy Helikon mocuje się do broni przy pomocy niewielkich taśm, które następnie oplata się o przeznaczone na to elementy broni. System szybkiej regulacji pozwala bezproblemowo dostosować pasek do pożądanej długości. 

Dwupunktowy Pas Do Broni Helikon

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorAdaptive Green
EAN5902688045418
Kod producentaZW-RFS-PO-12
MarkaHelikon-Tex
Materiał wykonaniaPoliester
ProducentHelikon-Tex
Waga [g]130

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dwupunktowy Pas Do Broni Helikon Adaptive Green