Kolimator Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm

2.1033
001006807

Przedstawiamy doskonałe urządzenie łączące w sobie cechy niewielkiej lunety oraz kolimatora. Kolimator Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm to doskonałe rozwiązanie w sytuacji gdy dużo strzelasz na średnie i długie dystanse i chcesz zachować dużą mobilność i łatwość w przełączaniu się między celami.

  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1033
  • Kolor znaku celowniczego: Czerwony
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Metal
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 899,00 zł Regular Price 1 299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006807
kolimator

Kolimator Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm

Aby przyjemność płynąca ze strzelania do szybkich celów na średnich oraz dużych dystansach była jeszcze większa, firma Walther postanowiła wypuścić na rynek specjalne urządzenie będące połączeniem tradycyjnego kolimatora oraz niewielkiej lunety (magnifiera) dajęcego powiększenie 3x. Takie połączenie pozwala na możliwość szybkiego i precyzyjnego celowania a w sytuacji gdy zajdzie taka konieczność będziesz mógł zwiększyć dystans dzięki mocnemu przybliżeniu niewielkiej lunety. 

Co istotne sam magnifier posiada możliwość wychylenia go w bok. Funkcja ta przydaje się w sytuacji, gdy nie potrzebujesz dużego przybliżenia i chcesz korzystać z samego kolimatora bez konieczności osobnego demontażu jego elementów. Zarówno magnifier, jak i kolimator zostały wykonane z solidnego metalu i nadają się do broni pneumatycznej, myśliwskiej oraz bojowej. 

Sprawdź, jak Kolimator Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
celownik

Regulacja natężenie światła kolimatora Walther

Kolimator Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm jest wyposażony w ręczną regulację poziomu natężenie światła w skali od 1 do 7. Niewielka plamka celownicza jest generowana przez urządzenie, a następnie nanoszona na niewielki wyświetlacz. Kolimator ma zachowaną funkcję paralaksy, uwzględniającą wychylenie broni względem celu. Znak celowniczy posiada również regulację w pionie i poziomie oraz możliwość całkowitego wyłączenia. 

Urządzenie jest zasilane przez standardową baterię płaską 3V CR 2032.

Kolimator Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm

Mocowanie kolimatora Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm

Zarówno magnifier, jak i kolimator Walther EPS 3 są zainstalowane na niewielkiej wspólnej uniwersalnej szynie montażowej Weaver'a w standardzie 22 mm. Mocowanie do broni odbywa się poprzez przykręcenie szyny do broni lub demontaż każdego z elementów zestawu i zainstalowanie ich na broni osobno. Dodatkowo w zestawie z kolimatorem dostajesz specjalne osłony na oba urządzenie, zapobiegające np. uszkodzeniom w trakcie transportu. 

Kolimator Walther Top Point VI

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1033
Kolor znaku celowniczegoCzerwony
MarkaWalther
Materiał korpusuMetal
ProducentUmarex
Rodzaj zasilaniaCR2032
Typ kolimatoraZamknięty
Typ montażuZintegrowany
Waga [g]300
Wielkość plamki [MOA]4
Średnica tubusu [mm]30

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Walther z lunetą powiększającą Walther EPS 3 22 mm
Polecane produkty: