Kolimator Walther Top Point VI

2.1006
001006808

Jeśli jesteś pasjonatem strzelectwa dynamicznego i potrzebujesz solidnego i prostego kolimatora o niewielkich wymiarach to powinieneś wyporóbować model Walther Top Point VI. Skonstruowany przez specjalistów z marki Umarex, charakteryzuje sie łatwością w obsłudze oraz długim czasem działania

  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1006
  • Kolor znaku celowniczego: Zielono - pomarańczowy
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Aluminiowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
DostępnyDostępny
001006808
kolimator

Kolimator Walther Top Point VI

Jeśli dużo strzelasz i chciałbyś, aby Twoja precyzja oraz szybkość przełączania się między celami zwiększyła się, to powinieneś wypróbować kompaktowy kolimator Walther Top Point VI. Jest to niewielkie urządzenie elektroniczne, działające na zasadzie tzw. ,,kolimacji" wiązki laserowej generowanej przez to urządzenie. Kolimator mocuje się na broni palnej lub pneumatycznej i służy on jako wygodna alternatywa dla muszki i szczerbiny. Pozwala również na szybkie przełączanie się między poszczególnymi celami bez konieczności zgrywania ze sobą dwóch elementów tak jak ma to miejsce w wypadku klasycznych mechanicznych przyrządów celowniczych. Co ważne do obsługi kolimatora nie jest potrzebne specjalistyczne przeszkolenie, gdyż urządzenie to jest bardzo intuicyjne w obsłudze. 

Sprawdź, jak Kolimator Walther Top Point VI wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

celownik

Regulacja punktu celowniczego

Kolimator Walther Top Point VI jest typem kolimatora zamkniętego. Oznacza to, że znak celowniczy znajduje się w solidnej aluminiowej konstrukcji i jest on widoczny tylko przez okular i soczewkę znajdująca się pośrodku. Sam znak celowniczy jest regulowany w pionie oraz poziomie za pomocą śruby umieszczonej z boku i na górze urządzenia. Dodatkowo znak celowniczy występuje tutaj w dwóch kolorach - czerwony oraz zielonym. Możesz również zwiększać lub zmniejszać natężenie jasności punktu celowniczego w skali od 1 do 5 w zależności od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Obiektyw kolimatora ma średnicę 26 mm. 

Rewolwer z zamocowanym kolimatorem

Zasilanie i montaż kolimatora Walther Top Point VI

Kolimator Walther Top Point VI posiada bateryjne zasilanie źródła generującego punkt celowniczy. Do jego działania wystarczy pojedyncza bateria typu CR2032 o mocy 3V. Urządzenie nie pobiera dużej ilości prądu do działania więc będzie działać przez długi czas. Montaż kolimatora odbywa się za pomocą niewielkiej śruby imbusowej oraz mocowania na standardowej szynie akcesoryjnej Picantinny 22 mm. Kolimator Walther Top Point VI może być stosowany w każdym rodzaju broni zgodnej z wyżej wymienionym standardem. Aby móc używać go przy mniejszych szerokościach szyn, należy zaopatrzyć się w odpowiedni adapter. 

Kolimator Walther Top Point VI

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1006
Kolor znaku celowniczegoZielono - pomarańczowy
MarkaWalther
Materiał korpusuAluminiowy
ProducentUmarex
Rodzaj zasilaniaCR2032
Typ kolimatoraZamknięty
Typ montażuZintegrowany
Waga [g]120
Wielkość plamki [MOA]6
Średnica tubusu [mm]28

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Walther Top Point VI