Kolimator Walther Nano Point

2.1017
001006809

Kolimator Nano Point to lekkie i nowoczesne urządzenie będące doskonałą alternatywą dla klasycznych przyrządów celowniczych. Dzięki zautomatyzowanej regulacji poziomu jasności oraz regulacji rozmieszczenia plamki, bez problemu dostosujesz urządzenie do swoich preferencji.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1017
  • Kolor: Czarny
  • Kolor znaku celowniczego: Czerwony
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Aluminiowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
549,00 zł
kolimator

Kolimator Walther Nano Point

Kolimator to specjalistyczne urządzenie elektroniczne, które działa na zasadzie kolimacji wiązki laserowej generowanej przez urządzenie, która następnie jest generowana na niewielkim wyświetlaczu. Zastępuje ono z powodzeniem mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbinki/przeziernika. W trakcie jego użycia nie jest wymagane zgrywanie ze sobą tych żadnych elementów celowniczych a dzięki zjawisku paralaksy urządzenie uwzględnia wychylenie broni w stosunku do celu. Kolimator ma niewielkie wymiary i nadaje się do stosowania w broni bojowej, myśliwskiej oraz pneumatycznej. Dzięki Walther Nano Point będziesz mógł z dynamicznie przełączać się między celami podczas zawodów sportowych czy strzelectwa rekreacyjnego. 

Kolimator Walther Nano Point

celownik

Automatyczna regulacja natężenia poziomu jasności

Kolimator Walther Nano Point został wyposażony w zautomatyzowany system regulacji mocy podświetlenia punktu celowniczego, w zależności od warunków pogodowych otoczenia. Urządzenie oferuje również możliwość ręcznego ustawiania poziomu jasności. Dodatkowo punkt celowniczy jest regulowany w pełnym zakresie w pionie oraz poziomie. Pozwoli Ci to na łatwe przestrzelanie broni na celu oraz proste znalezienie punktu zerowego. Wielkość plamki znaku to 3 MOA a szerokość obiektywu kolimatora to 24 mm. Jego waga nie przekracza 40 gramów co czyni go jednym z najlżejszych na rynku. 

Rewolwer z zamocowanym kolimatorem

Mocowanie kolimatora Walther Nano Point oraz zasilanie 

W kolimatorze Walther Nano Point producent zastosował tradycyjne zasilanie bateryjne z baterii 3V CR 2032 znajdującej się w zestawie z urządzeniem. Pozwala ona na wielogodzinne działanie urządzenia bez spadków ostrości plamki celowniczej. Montaż baterii jest bardzo intuicyjny. Kolimator Walther Nano Point zastosowano obudowę typu zamkniętego, wykonaną ze stopu aluminium. Mocowanie kolimatora odbywa się za pomocą 2 śrub imbusowych i montażu zgodnego z szynami montażowymi Picantinny/Weaver 22 mm. 

Kolimator Walther Nano Point

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.1017
Kolor Czarny
Kolor znaku celowniczego Czerwony
Marka Walther
Materiał korpusu Aluminiowy
Producent Umarex
Rodzaj zasilania CR2032
Typ kolimatora Zamknięty
Typ montażu Zintegrowany
Waga [g] 40
Wielkość plamki [MOA] 3
Średnica tubusu [mm] 24

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Walther Nano Point
Polecane produkty: