Airsoft Pistolet Glock 18C 6 mm FA Green Gas

2.6419X
001006810

Jeśli jesteś miłośnikiem rozgrywek ASG i potrzebujesz niewielkiej i lekkiej broni o dużej sile ognia, to pistolet ASG Glock 18C jest znakomitym rozwiązaniem. Replika ta posiada tryb ognia full auto oraz pojemny 50-nabojowy magazynek.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.6419X
  • Marka: Glock
  • Kaliber [mm]: 6
  • Prędkość początkowa [m/s]: 70
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 799,00 zł Regular Price 1 199,00 zł
DostępnyDostępny
001006810
pistolet

Pistolet Glock 18C kal. 6 mm BB - ASG Green Gas

Austriacka marka Glock specjalizująca się w produkcji nowoczesny pistoletów z szerokim zastosowaniem polimerowych szkieletów, cały czas stara się wzbogacać swoje portfolio no nowe produkty. W parze z tym trendem idzie również marka Umarex, które we współpracy z marką Glock tworzy repliki ASG będące wiernym odzwierciedleniem palnych pierwowzorów. Nie inaczej jest w przypadku pistoletu maszynowego Glock 18C kal. 6 mm BB ASG green Gas. Jest to doskonała replika, w której zastosowano zbliżone metody obróbki jak w palnej wersji. Zadbano tutaj również o to, aby manipulatory oraz waga były zgodne z rzeczywistością. Glock 18C jest dostępny bez zezwolenia. 

Sprawdź, jak Pistolet Glock 18C 6 mm ASG Green Gas wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Możliwość prowadzenia ognia w trybie full auto

Tym, co wyróżnia Pistolet Glock 18C kal. 6 mm BB - ASG Green Gas na tle innych konstrukcji marki Glock to możliwość prowadzenia z niej zarówno ognia ciągłego, jak i pojedynczego. Odbywa się to za pomocą selektora ognia umieszczonego na zamku i mającego postać ruchomego skrzydełka. Jest ona łatwo osiągalny przez kciuk strzelca, zatem bez kłopotu będziesz mógł przełączać się pomiędzy ogniem ciągłym oraz pojedynczym trakcie rozgrywki ASG. Dodatkowo, ze względu na znaczą szybkostrzelność teoretyczną repliki, producent wyposażył ją w pojemny magazynek wystający poza obrys broni o pojemności aż 50 kulek. 

Replika jest też wyposażona w standardowe mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki oraz szczerbinki. Zostały na nie naniesione białe punkty ułatwiające ich zgrywanie.

Pistolet Glock 18C kal. 6mm BB - ASG Green Gas

ikona

System Blow Back oraz zasilanie

Pistolet Glock 18C kal. 6 mm BB - ASG Green Gas to replika zasilana specjalną mieszanką gazową z lubrykantem. Dzięki zastosowaniu Green Gas'u podczas strzelania pistolet charakteryzuje się ekonomicznym jego zużyciem oraz generowaniem dużej prędkości wylotowej dla wystrzelonych kulek. Dodatkowo takie zasilanie pozwoliło na zastosowanie mechanizmów automatyki broni podobnych do tych z palnych wersji. Mamy tutaj zatem ruchomy zamek (Blow-Back), który po każdym strzale jest odrzucany w tył - identycznie jak ma to miejsce w palnym pierwowzorze. Podczas tego cyklu następuje również napięcie mechanizmu kurkowego i przeładowanie broni. Po wystrzeleniu ostatniej kuli zamek zatrzymuje się w tylnym położeniu. Jego zwolnienie jest możliwe dzięki zatrzaskowi umieszczonemu z lewej strony szkieletu. 

Pistolet Glock 18C kal. 6mm BB - ASG Green Gas

Szyna montażowa oraz zabezpieczenia

Pistolet Glock 18C kal. 6 mm BB - ASG Green Gas zostały fabrycznie wyposażony w uniwersalną podlufową szynę montażową w standardzie 22 mm. Dzięki niej bez problemu zamocujesz do swojej repliki dodatkowe akcesoria w postaci latarki, chwytu przedniego czy celownika laserowego. Aby Twoja broń w momencie gdy nie jest używana była w pełni bezpieczna, Glock 18C posiada zainstalowany w języku spustowym bezpiecznik, który blokuje broń przed wystrzałem w razie upadku. Dodatkowy bezpiecznik nastawny dezaktywujący całkowicie pistolet znajduje się pod lufą.

Pistolet Glock 18C kal. 6mm BB - ASG Green Gas

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący porównanie replik ASG zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowane przez nas porównanie zalet i wad obu tych typów, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.6419X
MarkaGlock
Kaliber [mm]6
Prędkość początkowa [m/s]70
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania50
Rodzaj napęduGreen Gas
PrzeładowanieAutomatyczne
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaHi-cap
Pojemność magazynka [szt.]50
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
System spustowySingle Action
BezpiecznikAutomatyczny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Długość [mm]198
Waga [g]654
EAN4000844661111
Gwarancja24 miesiące
Na ratyTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Polecane produkty: