Wiatrówka Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 Diabolo 4,5mm

464.00.31-2
001006814

Nowoczesna wiatrówka pneumatyczna wyprodukowana przez renomowaną markę Umarex. Specjalny zestaw, zawierający w sobie wiatrówkę, tłumik, bipod oraz lunetę gwarantuje dużą precyzję i celność na wiekszych dystansach. Wiatrówka jest polecana zarówno początkujących jak i zaawansowanym użytkownikom.

  • Marka: Umarex
  • Rodzaj napędu: CO2 88 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 4000.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: W zestawie z karabinkiem tłumik, bipod, magazynek oraz paczka śrutu
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 799,00 zł Regular Price 1 999,00 zł
Wiatrówka

Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo

Chcesz zostać mistrzem? Już dziś wypróbuj karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo, który jest następcą podstawowego modelu serii 850 AirMagnum, produkowanego przez markę Umarex. Broń ta była tak popularna wśród strzelców, iż zdecydowano o stworzeniu jej godnego następcy. Do tego celu wykorzystano nowoczesne technologię i niemiecką myśl techniczną. Dzięki temu zwiększyła się precyzja karabinka, jego waga została zmniejszona.

Zwiększono również ergonomię karabinka tak, aby jeszcze lepiej układał się w dłoni i był przyjazny zarówno dla strzelców prawo, jak i leworęcznych. Wiatrówka 850 AirMagnum XT M2 jest zasilania za pomocą sprężonego CO2 z kapsuł o wadze 88 gramów. Magazynek bębnowy na 8 śrucin w kalibrze 4,5 mm Diabolo jest połączony z 4 taktowym mechanizmem przeładowania. Należy przeładować go po każdorazowym oddaniu strzału. 

Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo - wiatrówka CO2

ikona

Wiatrówka przyjazna strzelcom prawo i leworęcznym

Tym, co wyróżnia Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo na tle typowych wiatrówek to jego pełna obustronność i dopasowanie do osób, których lewa ręka jest dominująca. Wszelkie manipulatory jak zatrzask magazynka, regulacja rozstawu, rączka zamkowa, bezpiecznik czy kolbę z baką policzkową można obsługiwać z obu stron broni. Dzięki takiemu zabiegowi z wiatrówki może korzystać każdy, by cieszyć się możliwością treningu strzeleckiego

Karabinek w lesie

Bezpiecznik nastawny

Producent wyposażył wiatrówkę Karabinek Umarex 850 AirMagnum w nastawne zabezpieczenie spustu. Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Bezpiecznik uruchamia się za pomocą przycisku umiejscowionego tuż nad kciukiem strzelca. Blokuje on broń, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji mi miejsca, w którym trenujesz. 

Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo na trawie przygotowany do strzału

Regulowany bipod 

Jeśli zależy Ci na doskonałej celności, skorzystaj z bipodu znajdującego się w zestawie z wiatrówką. W celu poprawy stabilizacji karabinka w nierównym terenie, na dolnej szynie montażowej Picantinny, producent zainstalował taktyczny dwójnóg TMB II. Posiada on regulację wysokości oraz szerokości rozstawu. Gumowe stopki na końcach nóżek, zapobiegają ślizganiu się wiatrówki po podłożu. 

Bipod Karabinka Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo - wiatrówka CO2

Precyzyjna luneta celownicza

W karabinku Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo zastosowano szynę montażową w standardzie 11 mm, do której fabrycznie przymocowano lunetę o powiększeniu 6x24. Ułatwia ona celowanie na dalekie i średnie dystanse i znakomicie spisze się w czasie intensywnego treningu strzeleckiego. Krzyż strzelecki lunety, można regulować w pionie oraz poziomie za pomocą dwóch śrub, umieszczonych na tubusie.

Bipod Karabinka Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo - wiatrówka CO2

ikona

Lufa z tłumikiem w karabinku Umarex 850 AirMagnum XT M2 kal. 4,5 mm Diabolo

Abyś mógł bez obaw o swój słuch, cieszyć się z przyjemności płynącej z treningu strzeleckiego, do wiatrówki Umarex 850 AirMagnum XT M2 zamocowano niewielki tłumik dźwięku, będący również kompensatorem wylotowym. Zmniejsza on nieco dźwięki wylatującej śruciny i rozprężających się gazów oraz wpływa na trajektorię śruciny, pozwalając jej na stabilny lot. Przekłada się to na lepszą celność na dużych dystansach. 

Tłumik dźwięku K3 Neo

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Umarex
Rodzaj napędu CO2 88 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 4000.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria W zestawie z karabinkiem tłumik, bipod, magazynek oraz paczka śrutu
Długość [mm] 1186.00
Długość lufy [mm] 600.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 150.00
Kod producenta 464.00.31-2
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Regulowana muszka, regulowana szczerbina
Prędkość początkowa [m/s] 175.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 Diabolo 4,5mm