Karabinek PCP Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm

467.30.00
001006815

Przedstawiamy nowatorski karabinek wiatrówkowy w układzie bullpup, wyprodukowany przez markę Umarex oraz Walther. Jest to lekka i bardzo składna konstrukcja o niewielkiej długości całkowitej i wysokiej klasie celności. Zasilanie odbywa się za pomocą sprężonego powietrza wtłaczanego do butli PCP.

 • Marka: Walther
 • Rodzaj napędu: PCP
 • Kaliber [mm]: 4.50
 • Waga [g]: 2500.00
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 687.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 2 499,00 zł Regular Price 3 999,00 zł
Wiatrówka

Karabinek Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm

Zostań mistrzem i osiągnij sukces. Prezentujemy znakomitą wiatrówkę Reign RM8 Limited 4,5 Diabolo, wyprodukowaną przez markę Walther przy współpracy z firmą Umarex i nagrodzoną statuetką RedDot 2019. Zastosowano w niej układ bezkolbowy inaczej bullpup, który stosowany jest między innymi w konstrukcjach wojskowych. Karabinek napędzany jest sprężonym powietrzem przy pomocy systemu PCP, z wbudowanej butli, która znajduje się w środku. Możesz ją błyskawicznie napełnić dzięki systemowi Quickfill.

Dodatkowo karabinek posiada dwie szyny montażowe picatinny w standardzie 22 mm, które pozwolą Ci na montaż opcjonalnego wyposażenia. Dzięki gwintowanej lufie pocisk zostaje wprawiony w ruch obrotowy, co znacząco poprawia jego tor lotu. Bezpiecznik umieszczony nad mechanizmem spustowym, pozwoli z łatwością zabezpieczyć Twoją broń przed niekontrolowanym wystrzałem. Wyjmowany magazynek, z łatwością napełnisz 11 śrucinami typu Diabolo 4,5 mm, a dzięki dźwigni przeładowania typu biathlon, bez trudu załadujesz kolejny pocisk do komory, nie tracąc przy tym z oczu Twojego celu.

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Gwintowana lufa

Niezwykle precyzyjna, gwintowana lufa i pojemny magazynek

Karabinek marki Walther wyposażony został w precyzyjną, gwintowaną lufę o długości 500 mm. Dzięki temu pocisk zostaje wprawiony w ruch obrotowy. Poprawia to znacząco jego właściwości balistyczne, celność oraz właściwości penetracyjne.

Magazynek dołączony do karabinka, pozwala na załadowanie 11 śrucin w kalibrze 4,5 mm. Dzięki zamontowanej dźwigni przeładowania, z dużą łatwością wprowadzisz kolejny nabój do komory, nie tracą przy tym swojego celu z pola widzenia.

Regulowany mechanizm spustowy, pozwoli Ci dostosować opór oraz długość drogi, jaką ma pokonać spust przed wystrzeleniem pocisku. Zapewni Ci to niezbędną kontrolę i uchroni Cię przed niekontrolowanym wystrzeleniem naboju.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wiatrówka

Zwarta konstrukcja typu Bullpup,

Specjaliści firmy Walther, aby zapewnić Ci komfort użytkowania Twojej nowej wiatrówki, w czasie procesu produkcji zastosowali wysokiej jakości aluminium, a także wytrzymałe tworzywo sztuczne. Waga karabinku to zaledwie 2,5 kg, dzięki temu strzelanie w trakcie długich sesji treningowych nie będzie dla Ciebie bardzo męczące. Całość zakończona jest stopką o antypoślizgowej powierzchni. Sprawi to, że karabin będzie leżał pewnie i nie zsunie się gdy twoje ramię będzie zmęczone długim treningiem.

Nowatorską konstrukcją typu bullpup, wyróżnia ten karabinek na tle konkurencji. Pozbawienie broni regulowanej kolby i przesunięcie komory do tyłu sprawiło, że całość uzyskała kompaktowe wymiary, tak ważne podczas dynamicznego strzelania w terenie.

* Luneta zamieszczona na zdjęciu nie jest elementem zestawu.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

pcp

Silne strzały dzięki technologii PCP

Wiatrówkę Walther Reign wyposażono w nowatorski system napędzania sprężonym powietrzem PCP, który przewyższa wiatrówki z napędami sprężynowymi. To rozwiązanie gwarantuje brak odrzutu, który spowodowany jest ruchem tłoka, napędzanego wewnątrz cylindra.

Dzięki temu karabin podczas strzelania będzie spoczywał w Twoich rękach pewnie, a każdy Twój strzał dosięgnie celu. Pełne napełnienie kartusza, zapewni Ci do 140 strzałów z zachowaniem wysokiej prędkości początkowej. Dzięki manometrowi umieszczonemu z boku karabinku będziesz mógł na bieżąco kontrolować ciśnienie sprężonego powietrza. Do naładowania będziesz potrzebował opcjonalnej pompki PCP bądź butli ze sprężonym powietrzem o dużym ciśnieniu roboczym.

Karabinek Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm - wiatrówka zasilanie PCP

Szyna

Szyny akcesoryjne w karabinku Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm

Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm został wyposażony w dwie szyny akcesoryjne, typu picatinny w standardzie 22 mm. Pierwsza z nich znajduje się na grzbiecie i pozwoli Ci na montaż opcjonalnej lunety bądź celownika kolimatorowego. Drugą zamontowano na spodzie, tuż pod lufą. Dzięki niej zamocujesz dwójnóg, który znacząco poprawi Twoją celność, gdy będziesz trenował w pozycji leżącej.

Mężczyzna strzelający z wiatrówki Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm podczas deszczowej aury

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły karabinka Walther Reign RM8 Limited Diabolo. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu PCP
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 2500.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 687.00
Długość lufy [mm] 500.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 180.00
Kod producenta 467.30.00
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 11.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Wkładka 11-strzałowa
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karabinek PCP Walther Reign RM8 Limited Diabolo 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Profesjonalna obsługa posprzedażowa i dobre doradztwo. Sama broń pneumatyczna jest wykonana bardzo ładnie. Zakupiona w sklepie luneta, którą polecił doradca, doskonale pasuje.

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations