Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L, krzesiwo, etui

4.2261
001006818

Przedstawiamy nowoczesny nóż taktyczny wyprodukowany przez markę Victorinox. Głownia Drop-Point oraz konstrukcja full tang, nadaje mu ogromną wytrzymałość. Nóż taki sprawdzi się w kuchni, w przydomowym warsztacie, podczas wypraw plenerowych czy do codziennego użytku przy drobnych naprawach.

  • Dołączone akcesoria: Polimerowa kabura, krzesiwo magnezowe
  • Długość [mm]: 220
  • EAN: 7611160088437
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Tak
  • Kod producenta: 4.2261
Przewiń do pełnej specyfikacji
909,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L z krzesiwem oraz etui 

Marka Victorinox to szwajcarska firma o wieloletniej tradycji w tworzeniu noży oraz pochodnych broni białej. Tym, co cechuje ich konstrukcje to zastosowanie odpornej stali nierdzewnej. W portfolio firmy znajdziesz jednak również doskonałe noże do bushcraftu lub survivalu o głowni stałej. Przykładem takiego noża, może być z pewnością Victorinox Master Mic L w zestawie z krzesiwem oraz etui.

Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L to typowa konstrukcja Full-Tang, a więc składająca się z jednego kawałka nierdzewnej stali. Głownia posiada profil Drop-point ze szlifem Scandi. Rękojeść zaś została wykonana z micarty i wyprofilowana tak, aby jak najlepiej przylegała do dłoni osoby obsługującej nóż. Nadaje się on również do uniwersalnych zastosowań - począwszy od domowej kuchni, na wyprawach plenerowych kończąc.

Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L, krzesiwo, etui

Praktyczne krzesiwo do rozpalania ognia

W zestawie z nożem z głownią stałą Victorinox Master Mic L otrzymujesz dodatkowo, doskonałe narzędzie do rozpalania ogniska. Jest nim niewielkie krzesiwo magnezowe w kształcie pręta. Zostało zaopatrzone w sznurek mocujący oraz uchwyt. Za jego pomocą łatwo rozpalisz każdego ognisko - nawet w sytuacji, kiedy rozpałka będzie nieco wilgotna. Iskrownik krzesiwa jest w stanie wygenerować iskry o bardzo wysokiej temperaturze, w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych.

Krzesanie iskier i rozpalanie ogniska

Solidna polimerowa kabura noża z głownią stałą Victorinox Master Mic L

Aby Twój nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L z krzesiwem był zawsze dobrze zabezpieczony, producent wyposażył go w nowoczesną polimerową kaburę z zatrzaskiem o sztywnej konstrukcji. Kabura ta, ma wiele zalet - doskonale chroni zarówno użytkownika przed zranieniem jak i nóż przed uszkodzeniami o twarde elementy otoczenia. Ułatwia również jego wyciąganie oraz pozwala na skryte noszenie, czy daje możliwość zawieszenia noża na szyi. Etui składa się z dwóch łączonych ze sobą elementów, połączonych nitami. W górnej części znajduje się przycisk będący zatrzaskiem. Zapobiega on wypadnięciu noża z kabury. Etui można przymocować do paska.Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L, krzesiwo, etui

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Polimerowa kabura, krzesiwo magnezowe
Długość [mm] 220
EAN 7611160088437
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Tak
Kod producenta 4.2261
Kolor Czarny
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Micarta
Producent Victorinox
Profil głowni Drop point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 220

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L, krzesiwo, etui
Polecane produkty: