Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic S, etui, Micarta

4.2262
001006819

Sprawdź, jak wiele rzeczy będziesz mógł naprawić bądź przygotować dzięki nożowi Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic S, etui, Micarta. Powstał on dzięki marce Victorinox i cechuje się doskonałą ostrością oraz wytrzymałością, którą zawdzięcza stali nierdzewnej. Jest to typ noża wielozadaniowego, do każdego rodzaju zastosowań.

  • Dołączone akcesoria: Kabura z Kydex'u, sznurek mocujący
  • Długość [mm]: 15.50
  • EAN: 7611160088444
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 4.2262
Przewiń do pełnej specyfikacji
519,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic S z etui

Firma Victorinox od wielu lat zajmuje się produkcją doskonałej jakości noży wykonanych ze stali nierdzewnej. Ich głównymi produktami są składane noże oficerskie - popularnie zwane scyzorykami. Długoletnia tradycja i doświadczenie, pozwoliły na konstruowanie również noży o głowni stałej. Jednym z takich noży jest Victorinox Master Mic S. Jest to klastyczna konstrukcja ze stali nierdzewnej oraz mocnej rękojeści z micarty, która została tak wyprofilowana, aby jak najlepiej przylegała do dłoni użytkownika. Ostrze jest połączone z rękojeścią w konstrukcji full-tang. Oznacza to, że jest ona bardzo stabilne i odporne na intensywne używanie noża.

Nóż taki, idealnie nada się praktycznie do każdego zadani - w kuchni, w warsztacie, podczas wyprawy do lasu, na wędkowaniu czy do zadań typowo bushcrtaftowych.

Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic S, etui, Micarta

Niewielki nóż o wielu zastosowaniach

Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic S z etui to nowoczesne narzędzie o kompaktowej budowie i bardzo ergonomicznym kształcie. Za jego pomocą z łatwością będziesz mógł krzesać iskry, aby rozpalić ognisko, batonować większe kawałki drewna, ostrzyć kije pod budowę prowizorycznego schronienia, obierać ryby z łusek etc. W sytuacji kryzysowej, noża możesz również użyć jako śrubokręta. 

Na końcu rękojeści noża znajduje się niewielki otwór. Pozwala on na zamocowanie do noża smyczy bądź paska mocującego, zapobiegającego zgubieniu nożyka.

Mężczyzna z nożem przy pasie

Łatwość w transporcie dzięki kaburze do noża z głownią stałą Victorinox Master Mic S, etui, Micarta

Jeśli chcesz, aby Twój nóż zawsze był odpowiednio zabezpieczony przed stępieniem lub niekorzystnym wypływem warunków atmosferycznych, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiednią kaburę. Wraz z nożem Victorinox Master Mic S otrzymasz elegancką i lekką kaburę, wykonaną ze sztywnego polimeru Kydex. Solidna i twarda obudowa świetnie zabezpiecza nóż przed czynnikami zewnętrznymi i zapewnia ochronę użytkownika przed skaleczeniem. Do zestawu dołączono niewielki sznurek z paracordu. Pozwala on przytroczyć nóż do paska bądź plecaka.Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic S, etui, Micarta

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Kabura z Kydex'u, sznurek mocujący
Długość [mm] 15.50
EAN 7611160088444
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 4.2262
Kolor Czarny
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Micarta
Producent Victorinox
Profil głowni Drop point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 80

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic S, etui, Micarta
Polecane produkty: