Siekiera rozłupująca Fiskars Solid L Black ŚREDNIA

1052044
001006823

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid L Black ŚREDNIA to narzędzie stworzone do ciężkiej pracy. Zaprojektowaną ją do rozłupywania pieńków od 20 do 30 cm. Wygodę i pewny chwyt zapewnia trzonek z FiberComp, który pokryto powłoką antywstrząsową. Zapobiegnie to przed wyślizgnięciem się narzędzia z dłoni i zmniejszy ryzyko skaleczenia się.

  • Długość [mm]: 645
  • EAN: 6411501310828
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1052044
  • Kolor: Czarny
  • Kolor ostrza: Szary
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 189,99 zł Regular Price 269,99 zł
Produkt dostępny
001006823
siekiera

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid L Black ŚREDNIA

Przedstawiamy siekierę renomowanej, fińskiej marki Fiskars. Model Solid L Black wykonany został z niezwykle lekkiego materiału FiberComp zmniejszającego wysiłek przy jej używaniu oraz charakteryzującego się niesłychaną wytrzymałością. Wyposażony został, w ostrze typu klin, a długość wynosząca 645 mm, zagwarantuje Ci optymalny komfort pracy. Głównym przeznaczeniem siekiery jest bezproblemowe rozłupywanie pniaków o średnicy od 20 do 30 cm, ale bez najmniejszego problemu sprosta ona także innym zadaniom.

łatwa obsługa

Solidna i antypoślizgowa rękojeść gwarancją bezpiecznej pracy

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid L Black ŚREDNIA wyposażono w długą rękojeść, pozwoli Ci to na wykonanie precyzyjnych uderzeń. Pokryta została specjalną powłoką antywstrząsową i dodatkowo otrzymała chropowatą powierzchnią u dołu trzonka.

Powoduje, że Twoja nowa siekiera nie wyślizgnie Ci się podczas pracy, gdy Twoje dłonie będą mokre bądź też zabrudzone, co dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo przed skaleczeniem.

Drwal rozłupujący drewno siekierą rozłupującą Fiskars Solid L Black ŚREDNIA

wytrzymałość

Fiskars Solid L Black ŚREDNIA - ostrze, które wytrzyma wszystko

Największą zaletą prezentowanej siekiery rozłupującej Fiskars Solid L Black jest jej ostrze. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej i dodatkowo zostało pokryte powłoką ograniczającą tarcie. Sprawia to, że jest ono wysoce odporne na korozję oraz pozostanie ostre przez długi czas. Pozwoli Ci to na wykonanie precyzyjnych uderzeń przy rozłupywaniu pniaków drzew, bez obawy, że ostrze się stępi i praca będzie przebiegała bardzo powoli.

Dzięki lekko zaokrąglonej głowni jest ona prosta w czyszczeniu. Gdy już zakończysz swoją ciężką pracę, możesz ochronić ostrze za pomocą polimerowej osłonki, która została załączona do zestawu.

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid L Black ŚREDNIA

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 645
EAN 6411501310828
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1052044
Kolor Czarny
Kolor ostrza Szary
Marka Fiskars
Materiał rękojeści Polimer FiberComp
Na raty Tak
Pochwa Polimerowa
Producent Fiskars
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 1534

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera rozłupująca Fiskars Solid L Black ŚREDNIA
Polecane produkty: