Siekiera rozłupująca X21 PRO, średnia (L)

1023516
001006823

Siekiera Fiskars X21 PRO to narzędzie stworzone do ciężkiej pracy. Zaprojektowaną ją do rozłupywania pieńków od 20 do 30 cm. Wygodę i pewny chwyt zapewnia trzonek z FiberComp, który pokryto powłoką antywstrząsową. Zapobiegnie to przed wyślizgnięciem się narzędzia z dłoni i zmniejszy ryzyko skaleczenia się.

  • Marka: Fiskars
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 1666.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
209,99 zł
siekiera

Siekiera rozłupująca X21 PRO

Przedstawiamy siekierę renomowanej fińskiej marki Fiskars. Model X21 PRO wykonany został z niezwykle trwałych i lekkich materiałów i nadano mu kolor czarny. Wyposażony został, w ostrze typu klin, a dzięki długiemu trzonkowi w kształcie haka, zagwarantuje Ci wysoki komfort pracy.

Główne jej przeznaczenie to rozłupywanie pniaków o średnicy od 20 do 30 cm, ale bez najmniejszego problemu sprosta także innym codziennym zadaniom.

Siekiera rozłupująca X21 PRO średnia (L)

łatwa obsługa

Solidna i antypoślizgowa rękojeść gwarancją bezpiecznej pracy

Model X21 PRO wyposażono w długą rękojeść, pozwoli Ci to na wykonanie precyzyjnych uderzeń. Pokryta została specjalną powłoką antywstrząsową i dodatkowo otrzymała chropowatą powierzchnią u dołu trzonka. 

Powoduje, że Twoja nowa siekiera nie wyślizgnie Ci się podczas pracy, gdy Twoje dłonie będą mokre bądź też zabrudzone, co dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo przed skaleczeniem.

Drwal rozłupujący drewno siekierą Fiskars X21 Pro

wytrzymałość

Siekiera rozłupująca X21 PRO - ostrze, które wytrzyma wszystko

Największą zaletą prezentowanej siekiery rozłupującej X21 PRO jest jej ostrze. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej i dodatkowo zostało podwójnie zahartowane. Sprawia to, że jest ono wysoce odporne na korozję oraz pozostanie ostre przez długi czas. Pozwoli Ci to na wykonanie precyzyjnych uderzeń przy rozłupywaniu pniaków drzew, bez obawy, że ostrze się stępi i praca będzie przebiegała bardzo powoli.

Dzięki lekko zaokrąglonej głowni jest ona prosta w czyszczeniu. Gdy już zakończysz swoją ciężką pracę, możesz ochronić ostrze za pomocą polimerowej osłonki, która została załączona do zestawu.

Siekiera rozłupująca X21 PRO ostrze

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Fiskars
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 1666.00
Długość [mm] 720.00
EAN 6411501700414
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1023516
Pochwa Polimerowa
Producent Fiskars

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera rozłupująca X21 PRO, średnia (L)
Polecane produkty: