Alkomat Policyjny FITalco AlcoBlow

56342
001006825

Alkomat AlcoBlow to doskonałe i dokładne narzędzie do pomiaru trzeźwości. Stosowany przez funkcjonariuszy policji podczas rutynowych kontroli. Sprawdzi się również jako dodatkowe wyposażenie pracowników ochrony oraz w zakładzie pracy do wyrywkowych kontroli. Jego wyprofilowany trzonek zapewni pewny i mocny chwyt.

  • Kolor: Czarno - żółty
  • EAN: 5907786949255
  • Gotowość do pracy [s]: 5
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 56342
  • Marka: FITalco
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 189,00 zł Regular Price 1 299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006825
alkomat

Alkomat Policyjny FITalco AlcoBlow

Prezentujemy niezawodny tester trzeźwości FITalco AlcoBlow. Jego konstrukcja i wykorzystane rozwiązania są identyczne jak te, w tradycyjnych przyrządach do pomiaru, stosowanych przez polską policję, co wskazuje na jego dużą skuteczność oraz wysoką jakość. Urządzenie wyposażono w czujnik elektrochemiczny, który charakteryzuje się doskonałą wykrywalnością alkoholu w wydychanym powietrzu.

Urządzenie nie wymaga korzystanie z ustnika, a wykonanie pomiaru odbywa się bezkontaktowo. Wynik testu wyświetli Ci trójkolorowa dioda zamieszczona na obudowie alkomatu. Posiada również wyjątkowo krótki czas przygotowania do pracy oraz pomiaru. Jest on idealny do przesiewowych kontroli trzeźwości. W zestawie otrzymasz komplet baterii.

Sprawdź, jak Alkomat Policyjny FITalco AlcoBlow wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

alkomat

Błyskawiczny pomiar oraz prosta obsługa

Prezentowany model, jest gotowy do pracy w niecałe 5 sekund. Sam pomiar odbywa się bezdotykowo, co niweluje konieczność stosowania jednorazowych ustników i jest bardzo higieniczne. Alkomat jest również bardzo ekonomiczny. Na jednym komplecie baterii, urządzenie może wykonać nawet 5000 pomiarów, a do tego jest bardzo proste w użytkowaniu.

Obsługa odbywa się za pomocą zaledwie dwóch przycisków, a wynik zaprezentują dwie trójkolorowe diody. Do poprawnego działania urządzenia, wymagane są, tylko 4 sztuki baterii co znacząco wpływa na niższy koszt eksploatacji, względem innych alkomatów przesiewowych. Dzięki odporności na inne substancje niż alkohol, prezentowane wyniki będą bardzo dokładne. Gdy pomiar przekroczy dozwolony próg, urządzenie poinformuje Cię o tym za pomocą dźwiękowych i wizualnych alarmów.

Kobieta w trakcie rutynowej kontroli alkomatem AlcoBlow

Bluetooth

Aktywny i pasywny tryb pracy

Urządzenie posiada dwa tryby pracy, aktywny oraz pasywny. Pierwszy z nich uruchamia się, gdy badana osoba wykona odpowiedni silny wydech, co spowoduje załączenie się układu pobierania powietrza.

Pasywny tryb pracy możesz zastosować, gdy badana osoba nie jest w stanie wykonać wystarczająco silnego wydechu, bądź też nie chce dostarczyć koniecznej próbki powietrza, lub gdy chcesz sprawdzić zawartość pojemników na występowanie alkoholu.

Alkomat Fitalco AlcoBlow zestaw

Torba

Alkomat FITalco AlcoBlow - profesjonalne zastosowania

Alkomat FITalco AlcoBlow to urządzenie wykorzystywane przez polską Policję. Nadano mu klasyczny wygląd, który przypomina świecę, a fakturowana rękojeść doskonale leży w dłoni. Pozwala to chwycić je jeszcze pewniej, nie obawiając się upuszczenia. Obudowa jest niezwykle odporna na upadki. Dodatkowo temperatura pracy mieści się w granicach od -5 do 40 stopni Celsjusza.

Pozwoli Ci to na wykonywanie dokładnych pomiarów w chłodne, jak i upalne dni. Ma wyjątkowo szybki czas przygotowania do pracy oraz pomiaru, który wynosi tylko 5 sekund. Pozwoli Ci to na przeprowadzenie szybkiego i bezproblemowego testu trzeźwości. Doskonale sprawdza się jako narzędzie funkcjonariuszy policji, agentów ochrony mienia jak również przyda się w zakładzie pracy do wyrywkowych kontroli. W zestawie otrzymujesz skalibrowany i gotowy do użycia alkomat, wraz z 4 bateriami typu AAA.

Policjanci podczas kontroli drogowej

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - żółty
EAN5907786949255
Gotowość do pracy [s]5
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta56342
MarkaFITalco
ProducentFITalco
Szerokość [mm]48
Temperatura pracy [°C]-5 - 40
Typ czujnikaElektrochemiczny IV generacji
Waga [g]1622
Wysokość [mm]256

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat Policyjny FITalco AlcoBlow