Alkomat FITalco Mars ELITE

73916
001006826

Alkomaty to niewielkie sprytne urządzenia, które są bardzo pomocne, gdy nie jesteś pewien czy możesz zasiąść za kierownicą pojazdu. Z pomocą FITalco Mars Elite wykonasz pomiar, który powie Ci czy jesteś zdolny do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Alkomat ma kompaktowy rozmiar i zmieści się praktycznie wszędzie.

  • Kolor: Niebieski
  • Dodatkowe informacje: Bluetooth, Wbudowany termometr, Dźwiękowe i wizualne alarmy ostrzegawcze, Funkcja zegarka
  • EAN: 6090010068262
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 73916
  • Marka: FITalco
Przewiń do pełnej specyfikacji
549,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006826
alkomat

Alkomat FITalco Mars ELITE

Jesteś wzorowym kierowcą, który dba o bezpieczeństwo swoje, jak i innych uczestników ruchu? Wyposaż się w alkomat FITalco Mars ELITE. Tester trzeźwości został dostosowany tak, aby spełniał polskie normy. Wykonasz nim ekspresowy pomiar, który pokaże Ci czy jesteś zdolny do prowadzenia pojazdu. Zastosowano w nim technologię bluetooth, która pozwala na połączenie twojego smartfona z alkomatem.

Charakteryzuje się on zakresem pomiaru od 0,00 do 4,00 promili, a za dokładne wykonanie testu odpowiada czujnik elektrochemiczny 4 generacji. Czujnik ten w bardzo szybkim tempie sprawdzi skład wydychanego powietrza i już po 5 sekundach zobaczysz wynik na wbudowanym ekranie LCD. Dodatkowo tester nie reaguje na substancje inne niż alkohol, dzięki temu wyniki są jeszcze dokładniejsze. Dla większej żywotności akumulatora zastosowano w nim funkcję automatycznego wyłączenia po minucie bezczynności.

Sprawdź, jak Alkomat FITalco Mars ELITE wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
alkomat

Ekspresowy odczyt oraz prosta obsługa

Musisz wrócić do domu z imprezy, na której piłeś alkohol, a przyjechałeś samochodem? Nie ryzykuj i wykonaj test trzeźwości, aby sprawdzić, czy wypity alkohol całkowicie zniknął z Twojego organizmu. Alkomat Mars Elite wyposażono w niezwykle czuły czujnik elektrochemiczny 4 generacji, a jego budowa sprawia, że jest on odporny na substancje inne niż alkohol.

Chcesz wykonać test? Żeby uruchomić Twój nowy alkomat, wystarczy, że przytrzymasz przycisk zasilający znajdujący się na boku, a urządzenie będzie gotowe do użycia. Wynik wyświetli Ci się na kolorowym wyświetlaczu LCD. Jeśli test na obecność alkoholu będzie pozytywny, urządzenie poinformuje Cię o tym za pomocą alarmów ostrzegawczych i wizualnych. Żeby, wykonać kolejny pomiar będziesz musiał pamiętać, aby zachować 2-minutowy odstęp pomiędzy każdym pomiarem.

 

Kierowca oddaje kluczyki po wykryciu w trakcie kontroli trzeźwości

Bluetooth

Technologia bluetooth

Zaletą prezentowanego testera jest zastosowanie w nim funkcji bluetooth. Producent zaprojektował aplikację, która jest kompatybilna z systemami Android oraz Iphone. Łączność bluetooth, w łatwy sposób pozwoli Ci połączyć Twój telefon z testerem.

Dzięki temu, w pamięci swojego smartfona będziesz mógł przechowywać informacje o ostatnich pomiarach oraz udokumentować je w formie fotografii.

Alkomat Fitalco Mars Elite Technologia bluetooth

Torba

Zabierz go ze sobą wszędzie

Alkomat marki FITalco wyposażono w kompaktową obudowę, a jego waga to tylko 96 g, co sprawia, że bez najmniejszego trudu będziesz mógł go zabrać, ze sobą w podróż. Zasilanie urządzenia odbywa się za pomocą wbudowanego akumulatora 3,7 V. Dzięki niemu, Twój alkomat będzie działać bez najmniejszych przeszkód przez długi czas. Co istotne, urządzenie po 1-minucie bezczynności samo wyłącza się, co doskonale oszczędza jego baterię. Po rozładowaniu urządzenia możesz je naładować ponownie za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki z wejściem micro USB.

Kobieta zabrania zabrać kluczyki od samochodu po wypiciu alkoholu

Bezpieczeństwo

Alkomat FITalco Mars ELITE - dojrzałość i rozwaga

Prowadzenie pojazdów mechanicznych to bardzo odpowiedzialna czynność, w której trakcie odpowiadasz za bezpieczeństwo swoje, jak i innych uczestników ruchu. Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu może skończyć się utratą prawa jazdy, bądź gorszym przypadkiem takim jak kara pozbawienia wolności. Dlatego nie powinieneś ryzykować i wyposażyć się w alkomat FITalco Mars Elite.

Pomiar wykonasz, w ekspresowym tempie. Wynik pokaże, się na wbudowanym ekranie LCD w ciągu 5 sekund co pozwoli Ci sprawdzić, czy możesz bezpiecznie poprowadzić samochód. Do zestawu dołączono 5 wymiennych ustników, z ich pomocą nie tylko ty będziesz mógł wykonać pomiar, ale i również Twoi przyjaciele. Wraz z alkomatem otrzymujesz możliwość wykonania jego darmowej kalibracji przez okres aż 3 lat. 

Alkomat Fitalco Mars Elite pełny zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorNiebieski
Dodatkowe informacjeBluetooth, Wbudowany termometr, Dźwiękowe i wizualne alarmy ostrzegawcze, Funkcja zegarka
EAN6090010068262
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta73916
MarkaFITalco
ProducentFITalco
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]53
Temperatura pracy [°C]0°C ~ 40°C
Typ czujnikaElektrochemiczny IV generacji
Waga [g]96
Wysokość [mm]105
Zakres pomiarowy [‰]0,00 - 4,00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat FITalco Mars ELITE