Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

1020167
001006867

Niewielki i praktyczny toporek od marki Fiskars. Narzędzie to sprawdzi się w każdych warunkach, począwszy od gospodarstwa domowego na plenerowym wypadzie kończąc. Jego solidna polimerowa rękojeść oraz głownia ze stali węglowej zapewnią wytrzymałość i niezawodność.

 • Kolor: Czarno - żółty
 • Długość [mm]: 355
 • EAN: 6411501212252
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: 1020167
 • Kolor ostrza: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006867
siekiera

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Oto siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA. Jest to klasyczny rodzaj niewielkiego i lekkiego toporka, służący do wykonywania drobnych prac przy drewnie. Bazą do jego wykonania była klasyczna siekiera marki Fiskars, której wymiary zostały odpowiednio zmniejszone, by stworzyć bardziej poręczne narzędzie z możliwością zapakowania do torby czy plecaka. Toporek sprawdzi się przy cięciu niewielkich uschniętych drzewek, batonowaniu bloków drewna czy do ciosania. Z tego względu sprawdzi się nie tylko w domowym gospodarstwie, ale również podczas różnorodnych wypraw plenerowych.

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

łatwa obsługa

Solidna głownia ze stali węglowej i rękojeść

W siekierce ciesielskiej Fiskars Solid S zastosowano głownię ze stali węglowej i pokryto ją ochronną warstwą farby, która zapobiega korozji metalu. Dzięki stali węglowej ostrze długo zachowuje odpowiednią ostrość i łatwo poddaje się obróbce osełką. Dodatkowo jest ono odporne na pęknięcia będące efektem uderzeń o bloki drewna. 

Rękojeść siekierki została wykonana ze specjalnego polimerowego kompozytu, jakim jest FiberComp. Doskonale redukuje on drgania podczas uderzeń toporkiem, podczas długiej pracy, co przekłada się nie mniejsze zmęczenie dłoni użytkownika. Dodatkowo rękojeść jest pokryta teksturowaniem zwiększającym przyczepność i posiada ergonomiczny kształt. Na końcu rękojeści zastosowano niewielki otwór na smycz bądź linkę.

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Praktyczna siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Niewielkie wymiary, waga oraz doskonałe wykonanie siekierki Fiskars Solid S Black przekłada się na jej jakość, oraz wytrzymałość. Szerokie zastosowanie polimerów odpornych na uderzenia i dobre wyważenie sprawią, że toporek ten będzie znakomitym narzędziem, które sprawdzi się zawsze kiedy będziesz tego potrzebował. W sytuacji gdy toporek nie jest użytkowany, możesz zabezpieczyć jego ostrze za pomocą specjalnej polimerowej nakładki na ostrze z zapięciem na zatrzask. 

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - żółty
Długość [mm]355
EAN6411501212252
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta1020167
Kolor ostrzaCzarny
MarkaFiskars
Materiał rękojeściPolimer FiberComp
PochwaPolimerowa
ProducentFiskars
Rodzaj stali1055
Waga [g]640

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  działa jak żyletka:)

1 produkt

Pokaż na stronę