Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Fiskars
1020167
001006867

Niewielki i praktyczny toporek od marki Fiskars. Narzędzie to sprawdzi się w każdych warunkach, począwszy od gospodarstwa domowego na plenerowym wypadzie kończąc. Jego solidna polimerowa rękojeść oraz głownia ze stali węglowej zapewnią wytrzymałość i niezawodność.

  • Marka: Fiskars
  • Rodzaj stali: 1055
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer FiberComp
  • Kolor: Czarno - żółty
  • Waga [g]: 640.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 109,99 zł Regular Price 159,99 zł
Produkt dostępny
001006867
siekiera

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Oto siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA. Jest to klasyczny rodzaj niewielkiego i lekkiego toporka, służący do wykonywania drobnych prac przy drewnie. Bazą do jego wykonania była klasyczna siekiera marki Fiskars, której wymiary zostały odpowiednio zmniejszone, by stworzyć bardziej poręczne narzędzie z możliwością zapakowania do torby czy plecaka. Toporek sprawdzi się przy cięciu niewielkich uschniętych drzewek, batonowaniu bloków drewna czy do ciosania. Z tego względu sprawdzi się nie tylko w domowym gospodarstwie, ale również podczas różnorodnych wypraw plenerowych.

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

łatwa obsługa

Solidna głownia ze stali węglowej i rękojeść

W siekierce ciesielskiej Fiskars Solid S zastosowano głownię ze stali węglowej i pokryto ją ochronną warstwą farby, która zapobiega korozji metalu. Dzięki stali węglowej ostrze długo zachowuje odpowiednią ostrość i łatwo poddaje się obróbce osełką. Dodatkowo jest ono odporne na pęknięcia będące efektem uderzeń o bloki drewna. 

Rękojeść siekierki została wykonana ze specjalnego polimerowego kompozytu, jakim jest FiberComp. Doskonale redukuje on drgania podczas uderzeń toporkiem, podczas długiej pracy, co przekłada się nie mniejsze zmęczenie dłoni użytkownika. Dodatkowo rękojeść jest pokryta teksturowaniem zwiększającym przyczepność i posiada ergonomiczny kształt. Na końcu rękojeści zastosowano niewielki otwór na smycz bądź linkę.

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Praktyczna siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Niewielkie wymiary, waga oraz doskonałe wykonanie siekierki Fiskars Solid S Black przekłada się na jej jakość, oraz wytrzymałość. Szerokie zastosowanie polimerów odpornych na uderzenia i dobre wyważenie sprawią, że toporek ten będzie znakomitym narzędziem, które sprawdzi się zawsze kiedy będziesz tego potrzebował. W sytuacji gdy toporek nie jest użytkowany, możesz zabezpieczyć jego ostrze za pomocą specjalnej polimerowej nakładki na ostrze z zapięciem na zatrzask. 

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Fiskars
Rodzaj stali 1055
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer FiberComp
Kolor Czarno - żółty
Waga [g] 640.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Długość [mm] 355.00
EAN 6411501212252
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1020167
Pochwa Polimerowa
Producent Fiskars

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black MAŁA
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.