Zestaw naczyń Wildo CAMP-A-BOX Complete

001006877k

Podręczny zestaw naczyń survivalowych od renomowanej, szwedzkiej marki Wildo, to doskonały dodatek do Twojego wyposażenia. Wykonanie z lekkiego polipropylenu powoduje, że naczynia nie stłuką się w trakcie upadku. Dodatkowo widelec zastępuje łyżkę oraz nóż. Dodatkowo zestaw jest wolny od Bisfenolu A.

Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006877k
zestaw

Zestaw naczyń Wildo CAMP-A-BOX Complete

Prezentujemy Ci znakomity survivalowy zestaw naczyń Camp-A-Box Complete od renomowanej szwedzkiej marki Wildo. Pozwoli Ci on na bezpieczne przenoszenie ciepłych posiłków oraz przyrządzenie różnych potraw. W skład zestawu wchodzi miska z pokrywą, Fold-A-Cup Big, Fold-A-Cup, deska do krojenia, pojemnik na przyprawy oraz niezbędnik, który jest połączeniem noża, łyżki oraz widelca. Wykonanie z lekkiego polipropylenu sprawia, że prezentowany zestaw nie potłucze się podczas upadku. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest on wolny od toksycznego Bisfenolu A. Dzięki temu żywność pozostanie świeża i zdrowa.

Zestaw naczyń Wildo Czarny - Olive Green

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący interesujące aspekty kuchni polowej. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film o tym, jak przetrwać w trudnych warunkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze zasady oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw naczyń Wildo CAMP-A-BOX Complete