Nóż Mora Companion HeavyDuty MG Carbon

NZ-CHD-CS-02
001006883

Noże Szwedzkiej marki Mora, od wielu lat są uznanymi i cenionymi narzędziami wśród pasjonatów bushcrtaftu, survivalu, wędkarzy czy myśliwych. Ich prosta linia, duża wytrzymałość oraz ogromna wygoda w trakcie używania stanowi o ich jakości. Noże te sprawdzą się idealnie w każdych warunkach terenowych.

  • Producent: Morakniv
  • Kod producenta: NZ-CHD-CS-02
  • Marka: Morakniv
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Profil głowni: Clip point
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 59,99 zł Regular Price 79,00 zł
DostępnyDostępny
001006883
noze

Nóż z głownią stałą Morakniv Companion HeavyDuty MG Carbon

Nóż z głownią stałą Morakniv Companion HeavyDuty MG jest to solidne narzędzie dla myśliwych i fanów outdooru wykonane w konstrukcji full-tang. Nóż posiada grube ostrze 3,2 mm ze stali węglowej z kątem ostrzenia 27 stopni. Pozwala to na batonowanie i cięcie większych bloków drewna bez obawy o uszkodzenie głowni. Rękojeść noża to elastyczny i ogumowany polimer o chropowatej powierzchni. Jego anatomiczne kształty znakomicie leżą w dłoni i zapobiegają ślizganiu się noża podczas trudnej pracy. Warto zauważyć, że głownia noża jest hartowana, a więc o zwiększonej wytrzymałości. Podczas używania noża, może ona pokrywać się niewielką warstwą szarego nalotu, który dodatkowo zabezpiecza naturalnie nóż przed korozją. 

Nóż Morakniv Companion Heavy Duty MG

Kabura do noża Morakniv Companion HeavyDuty MG

Wraz z nożem Morakniv Companion HeavyDuty MG otrzymujesz elegancką i wytrzymałą kaburę polimerową. Wykonana z wytłaczanego ciśnieniowo na prasie z oliwkowego poliwęglanu ma ogromną sztywność i twardość. Przekłada się to pozytywnie na ochronę noża oraz zabezpiecza użytkownika przed zranieniem kiedy nóż nie jest użytkowany. Kabura posiada niewielki zatrzask zapobiegający przypadkowemu wysunięciu się noża. 

Nóż Morakniv Companion HeavyDuty MG kabura

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentMorakniv
Kod producentaNZ-CHD-CS-02
MarkaMorakniv
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj głowniStała
Profil głowniClip point
Długość ostrza [mm]104
Rodzaj staliWęglowa
Klips do noszeniaTak
Materiał rękojeściPolipropylen
KolorOlive Green
Kolor ostrzaSrebrny
Długość [mm]224
Waga [g]190
EAN7391846016199
Gwarancja24 miesiące