Strzelba RAM T4E SG 68 Shotgun Pump Action Emergency System

T4E
2.4756.SET.2
001006902

Chcesz skutecznie chronić siebie oraz swoich najbliższych ? Skorzystaj ze strzelby RAM SG 68 T4E + kolba na kapsuły CO2 12 g, która pozwoli CI szybko obezwładnić każdego napastnika. Wyposażona w napęd CO2 broń, może strzelać wieloma typami kul, które zapewnią Ci bezpieczeństwo. W zestawie znajdziesz kolbę na kapsuły 2 x 12 gramów.

 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 625
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 40
 • Kaliber [cal]: .68
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 599,00 zł Regular Price 1 899,00 zł
Strzelba

Strzelba RAM T4E SG 68 Shotgun Pump Action Emergency System

Chcesz ochronić swoją rodzinę przed atakiem? A może szukasz doskonale wykonanej broni, która świetnie sprawdzi się w czasie dynamicznego treningu? Strzelba RAM T4E SG 68 Shotgun Pump Action Emergency System to doskonała platforma treningowo obronna, wykorzystywana przez wojsko i Policję jako alternatywa dla broni palnej. Jej wzornictwo oparte jest o popularne strzelby pump-action, używane przez siły specjalne na całym świecie. Co ważne możesz ją kupić bez zezwolenia.

Nowoczesna konstrukcja, wyposażona w chwyt pistoletowy, opracowana przez niemieckich inżynierów firmy Umarex, jest zasilana sprężonym dwutlenkiem węgla. To on pozwoli Ci na oddawanie silnych strzałów wprost do celu, których moc dochodzi aż do 17 J. Aby obezwładnić przeciwnika, możesz wykorzystać różne rodzaje kul, dostępnych w sklepie combat.pl, które możesz załadować do pojemnego magazynka w różnych kombinacjach. Najważniejsze elementy broni, takiej jak komora zamkowa, magazynek wraz z podajnikiem kul, lufa, mechanizm spustowy, adapter kapsuły CO2 oraz przyrządy celownicze wykonano z metalu. W zestawie ze strzelbą otrzymasz kolbę na kapsuły CO2 2x12 gramów. Jej zwarty kształt i możliwość regulacji sprawiają, że szybko docenisz jej zalety. Co ważne, jest ona wyposażona w innowacyjny system Emergency System, który pozwala przechowywać kapsuły w kolbie przez długi czas.

Sprawdź, jakStrzelba RAM T4E SG 68 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
łatwa obsługa

Profesjonalna broń do samoobrony, która zapewnia bezpieczeństwo 

Strzelba RAM T4E SG 68 to broń typu Real Action Marker, uznana na całym świecie. Z zalet, jakie ze sobą niesie trening z nią, korzystają profesjonaliści w wielu krajach. Właśnie dlatego, system RAM jest polecany przez amerykańską organizację National Tactical Officers Association, skupiającą trenerów, szkolących służby specjalne w USA. Strzelba ta nadaje się również do treningów w zamkniętych pomieszczeniach - CQB.

Strzelba, posiada skuteczny zasięg, który może wynosić nawet 25 metrów. Kule w kalibrze .68 cala, którymi strzela SG 68, posiadają dużą moc obalającą. Przy trafieniu z bliskiej odległości, napastnik poczuje dotkliwy ból.

Przed każdym strzałem, strzelbę należy ręcznie przeładować, za pomocą ruchomego czółenka. Jest to rozwiązanie stosowane w wielu palnych modelach marki Mossberg lub Karl Arms. Broń ta jest całkowicie nieletalna, gdyż energia początkowa kuli, nie przekracza 17 J. Możesz więc z niej korzystać bez pozwolenia. Po zakończonym treningu zabezpieczysz ją przy pomocy bezpiecznika umieszczonego na kabłąku spustowym.

Złodziej włamujący się do domu
kapsuła co2

System Pump Action i napęd CO2

Strzelbę T4E SG 68 ładuje się identycznie jak broń ostrą typu Shotgun. Po wprowadzeniu kul do magazynka wykonanego z metalu, którego otwór załadunkowy znajduje się w od spodu broni, należy ręcznie przesunąć przednie łoże do siebie, a następnie od przodu. Pojemny magazynek rurowy na 15 kul, pozwoli Ci na szybkie oddawanie strzałów co wyróżnia model SG 68 na tle konkurencji. Zamontowano go wzdłuż lufy, co znaczenie poprawiło wyważenie broni. Wszystko to sprawia, że w razie konieczności zasypiesz agresywnego napastnika gradem kul, które powstrzymają go przed atakiem.

Aby broń spełniała swoje zadanie, musi posiadać wydajny napęd. W modelu T4E zastosowano technologię opartą o sprężony dwutlenek węgla. Kapsuły pod wysokim ciśnieniem, pozwalają na wystrzelenie kuli z prędkością początkową wynoszącą aż 99 m/s. Napęd odbywa się za pomocą dwóch kapsuł 12 gramowych.

Strzelba Umarex RAM T4E SG 68 system Pump Action

magazynek

Kolba z technologią Emergency System w strzelbie SG 68

Aby Twoja broń była gotowa do działania od razu po wyjęciu jej z opakowania, w zestawie ze strzelbą SG 668 otrzymasz dedykowaną kolbę. To w niej zainstalujesz dwie kapsuły 12 gramów. Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełne kapsuły ze sprężonym gazem, umieszczone w komorze, mogą być bezpiecznie przechowywane przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w tylnej części kolby przebija kapsułę, uwalniając gaz. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twoja strzelba SG 68 jest gotowa do działania w każdej chwili, przez co możesz przechowywać ją w domu lub samochodzie.

kolba na kapsuły 2 x 12 gramów

Szyna RIS

Regulowany system celowniczy i szyna akcesoryjna

Na górnej powierzchni strzelby T4E SG 68 zainstalowano specjalną szynę w standardzie 22 mm oraz regulowany w pionie, oraz poziome celownik przeziernikowy. Na szynę możesz zamocować dowolne urządzenie optoelektroniczne jak kolimator czy luneta optyczna. Tego typu akcesoria dodatkowe pomagają oddawać celne strzały w sytuacji zagrożenia. Dzięki wykonaniu szyny z aluminium jest ona stabilna i nie powoduje przesunięcia się punktu celowniczego.

Regulowany system celowniczy jest tak zaprojektowany, abyś mógł w prosty sposób dopasować jego ustawienia do własnych preferencji i sytuacji, w której aktualnie się znajdujesz. Składana muszka typu flip-up oraz regulowana w pionie i poziomie szczerbina, doskonale sprawdzą się w trakcie treningów w warunkach zurbanizowanych.

Strzelba T4E SG68 firmy UMAREX szyna akcesoryjna
wydajność

Różne rodzaje amunicji stoswanej w strzelbie RAM T4E SG 68 Shotgun Pump Action Emergency System

Dzięki swej charakterystycznej konstrukcji strzelba RAM T4E SG 68 Shotgun Pump Action Emergency System może strzelać różnymi rodzajami kul i pocisków o kalibrze 17,2 mm, czyli .68 cala. Wśród nich znajdują się trwałe kule gumowe, które zadają bolesne uderzenia.

Jeśli zostaniesz zaatakowany, możesz skorzystać również z kul wypełnionych środkiem drażniącym. Środek ten posiada wysokie stężenie kapsaicyny, przez co szybko i skutecznie obezwładnia agresywnego przeciwnika. W sklepie combat.pl znajdziesz również kule barwiące, wypełnione farbą.

*Prezentowane na zdjęciu kule nie wchodzą w skład zestawu

Zestaw kul kompatybilnych z strzelbą umarex RAM T4E SG 68

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 625
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 40
Kaliber [cal] .68
Kod producenta 2.4756.SET.2
Marka T4E
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 15
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Regulowana muszka, regulowana szczerbina
Prędkość początkowa [m/s] 99
Rodzaj amunicji Kule .68 cala
Rodzaj magazynka Rurowy
Rodzaj napędu CO2 2 x12 g
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 2950

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Strzelba RAM T4E SG 68 Shotgun Pump Action Emergency System
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Od adbasteea

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: