Wiatrówka Walther PPQ + ZESTAW CO2 30 szt Diabolo 500 szt.

5.8160.SET.30
001006918

Rozpocznij swój trening strzelecki z wiatrówką Walther PPQ. Jest to prosta i łatwa w obsłudze wiatrówka do strzelań rekreacyjnych. Tylko teraz w zestawie otrzymasz śrut Diabolo oraz kapsuły CO2. Pozwolą Ci one dłużej cieszyć się możliwością prowadzenia celnego ognia.

  • Kolor: Czarny
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 180
  • EAN: 6090010069184
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
DostępnyDostępny
001006918
pistolet

Wiatrówka Umarex Walther PPQ

Poczuj się jak członek oddziałów specjalnych, strzelając z repliki pistoletu Walther PPQ wykonanej przez Umarex. Wiatrówka bazuje na konstrukcji wykorzystywanej przez niemieckie oddziały GSG 9 i wykonano ją z zachowaniem wszystkich detali oryginału.

Gwintowana lufa przystosowana jest do strzelania śrutem kalibru 4,5 mm Diabolo, a rewolwerowy magazynek pozwala oddać 8 strzałów w jednej serii.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 30 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut  4,5 mm typu Diabolo. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Wiatrówka Umarex Walther PPQ
ikona

Wygodny i wytrzymały

Wszechstronną broń cechuje wytrzymała i uniwersalna konstrukcja, dlatego korpus wiatrówki uformowano z wytrzymałego tworzywa ABS. Podobnie jak w prawdziwej broni Walther, zamek pistoletu pneumatycznego Umarex PPQ wykonano z metalu, pokrytego wytrzymałą farbą proszkową. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem pierwowzoru.

Anatomicznie wyprofilowana rękojeść z antypoślizgową fakturą doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Wygodny i wytrzymały

ikona

Duża moc i prędkość początkowa

W pistolecie pneumatycznym Umarex Walther PPQ zastosowano spust typu Double Action Only. Mechanizm napinany jest automatycznie wraz z pociągnięciem spustu. Oznacza to, że możesz błyskawicznie opróżnić magazynek rewolwerowy z wszystkich 8 śrucin, oddając kolejne strzały raz za razem.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą pod okładzinami w rękojeści. Podczas wystrzału, cały gaz kierowany jest bezpośrednio do komory, rozpędzając śrut do 120 m/s. Przekłada się to na płaski tor lotu pocisku i zwiększoną skuteczność przebijania celu.

Duża moc i prędkość początkowa

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę wyposażono w bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Przełącznik ulokowano z prawej strony korpusu, co utrudnia przypadkowe zrzucenie blokady.

Dodatkowo spust o płynnym skoku ułatwia oddanie strzału bez zerwania, pozwalając na szybkie opróżnienie magazynka.

Bezpieczeństwo użytkowania
ikona

Uniwersalna szyna montażowa 22 mm

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex PPQ posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę. Dodatkowo pistolet można wyposażyć w opcjonalną szynę montażową, pozwalającą poszerzyć kompatybilne akcesoria o celownik kolimatorowy lub optyczny.

Możliwość rozbudowy
ikona

Kapsuły CO2 - 30 szt

Walther PPQ to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 30 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut płaski Umarex Mosquito Flat

Płaski śrut Mosquito Flat, ribbed 4,5 mm od firmy Umarex jest to lekki śrut przeznaczony do strzelania sportowego na krótsze dystanse. Pozostawia okrągłe przestrzeliny w tarczy, bez znacznych zniekształceń krawędzi. Należy jednak pamiętać, że śrucina tego typu mało efektywny na długich dystansach, ponieważ szybko traci swoją prędkość. Najlepiej sprawdza się w wiatrówkach wyposażonych w lufy gwintowane (bruzdowane). Ruch wirowy śruciny generowany przez taką lufę, znacznie zwiększa precyzję strzałów.

Opakowanie zawiera 500 sztuk płaskiego śrutu, o wadze jednostkowej 0,48 g (7.40 gr).

Śrut okrągły 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
BezpiecznikManualny
Długość [mm]180
EAN6090010069184
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8160.SET.30
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaNie
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]618

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Walther PPQ + ZESTAW CO2 30 szt Diabolo 500 szt.
Polecane produkty: