Wiatrówka Legends P08 + ZESTAW CO2 30 szt. BB 1500 szt.

5.8135.SET.30
001006945

Pistolet Luger P-08 to jedna z najbardziej ikonicznych konstrukcji z okresu I i II wojny światowej. Pistolet o nietypowym mechanizmie zamka dźwigniowo- kolankowego służył armii niemieckiej wiele lat, kiedy to został zastąpiony przez Walther P38. Marka Umarex wypuszczając wiatrówkową replikę zadbała o wszelkie detale. Pistolet nie jest wyposażony w odrzut zamka.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 5.8135.SET.30
  • Marka: Legends
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Prędkość początkowa [m/s]: 125
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
409,00 zł
DostępnyDostępny
001006945
pistolet

Pistolet Legends P08 kal. 4,5 mm BB

Dzięki liderowi w produkcji replik broni, firmie Umarex, mamy możliwość zaprezentowania klasycznego pistoletu Legends P08 kal. 4,5 mm BB, której pierwowzorem był znany na całym świecie pistolet z czasów II Wojny światowej, zaprojektowany przez Georga Lugera. Przez wiele lat wyprodukowano ponad 2 mln egzemplarzy. Dziś, doskonała replika tej broni, pozwala nam zapoznać się z jej oryginalnym wyglądem i niezawodną konstrukcją.

Charakterystyczny korpus wykonany ze stali wysokiej jakości, mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz pojemny magazynek.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Legends P08 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Charakterystyczny design i sprawdzona konstrukcja

Konstrukcja repliki Legends P08 bazuje na oryginalnym pistolecie Georga Lugera. Jej mechanizm wewnętrzny oraz korpus zostały wykonane w całości z metalu. Daje to użytkownikowi pewność trwałości i bezproblemowego działania. Czarna oksyda, znajdująca się na powierzchni całej broni, zabezpiecza i nadaje jej klasyczny wygląd.

Okładziny znajdujące się na rękojeści chwytu wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiadają głębokie żłobienia zapewniające pewny chwyt, a tekstura okładziny zapobiega ślizganiu się broni.

Pistolet Legends P08

ikona

Mechanizm spustowy DAO oraz zasilanie

Model P08 został wyposażony w system spustowy Double Action Only, co oznacza, że spust posiada długą drogę do momentu ściągnięcia. Jest to wynikiem braku zastosowania odrzutu zamka (blowback). Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności przeładowywania broni, przez co strzelec może łatwo przygotować wiatrówkę do strzału.

Za zasilanie wiatrówki, odpowiada standardowa kapsułka z gazem napędowym o wadze 12 gram. Umiejscowiona jest obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s.

Wiatrówka Legends P08

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Legends P08 4,5 mm w klasyczny, manualny bezpiecznik. Umiejscowiono go tak jak w oryginale - na boku broni. Ułatwia to dostęp do niego a strzelec może obsługiwać go nawet w rękawiczkach. Daje to użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Umarex Legends P08 kal. 4,5 mm BB

ikona

Przyrządy celownicze

Aby dokładnie oddać charakterystyczny kształt oryginału, wiatrówka Umarex Legends P08, została wyposażona w sprawdzony system celowniczy. Nieregulowana muszka i szczerbinka pozwala poczuć strzelcowi oryginalny charakter broni. Detale te, nadają broni niepowtarzalny charakter.

Lufa pistoletu Legends P08

ikona

Kapsuły CO2 - 30 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 30 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2 Umarex
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo że nie jest on tak precyzyjny, jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta5.8135.SET.30
MarkaLegends
Kaliber [mm]4.50
Prędkość początkowa [m/s]125
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowanieAutomatyczne
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Pojemność magazynka [szt.]21
Tryb ogniaPojedynczy
System spustowyDouble Action Only
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaNie
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuMetalowy
Długość [mm]216
Waga [g]816
Gwarancja24 miesiące
Na ratyTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Polecane produkty: