Spray na komary i kleszcze Mugga 50% DEET + spray dla dzieci

8986.SET.8051
001006948

Przedstawiamy świetny zestaw przeciw komarom - Mugga 50% oraz 9,5%. Jest to doskonała ochrona zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dwa opakowania pozwalają na 2x dłuższe stosowanie skutecznej ochrony przeciw komarom oraz innym groźnym insektom.

  • Aplikator: Spray
  • Kod producenta: 8986.SET.8051
  • Marka: Mugga
  • Pojemność [ml]: 75
  • Producent: Mugga
  • Rodzaj substancji: Płyn
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,99 zł
Brak w magazynie
001006948
łatwa obsługa

Spray na komary tropikalne, europejskie oraz kleszcze Mugga Extra Strong 50% DEET 

Wypróbuj spray na komary tropikalne, europejskie oraz kleszcze Mugga Extra Strong 50% DEET o pojemności 75 ml. Jeśli jesteś podróżnikiem, który uwielbia spędzać czas na łonie natury albo ciężko pracujesz na świeżym powietrzu, na pewno docenisz jego właściwości.

Ten znakomity produkt jest najmocniejszym dostępnym w Polsce środkiem na niebezpieczne kleszcze i komary. Jest bezpieczny dla skóry i posiada przyjemny zapach. Działa do 9 godzin od aplikacji i zawiera duże stężenie substancji DEET, która skutecznie odstrasza wszelkie dokuczliwe owady zagrażające Twojemu zdrowiu. Dzięki niemu ochronisz siebie i swoich najbliższych przed groźnymi chorobami.

Spray Mugga Extra Strong 50% deet

regulacja

Spray Mugga Strong 9,5% DEET dla dzieci na komary oraz kleszcze

W trosce o twoje pociechy stworzono specjalny spray na komary oraz kleszcze Mugga Strong 9,5% DEET dla dzieci o pojemności 75 ml. Ten znakomity produkt jest jednym z najskuteczniejszych repelentów dostępnych na Polskim rynku. Jego skuteczność potwierdzają sami użytkownicy. Substancja czynna, jaką jest DEET w stężeniu 9,5, generuje chmurę zapachową, która jest nieznośna dla pasożytniczych owadów oraz pajęczaków. Spray Mugga Strong 9,5% DEET jest niegroźna dla człowieka i posiada przyjemny zapach eukaliptusa. Dzięki preparatowi ochronisz siebie i swoich najbliższych przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez insekty.

Spray dla dzieci Mugga 9.5% DEET

Specyfikacja

Więcej informacji
Aplikator Spray
Kod producenta 8986.SET.8051
Marka Mugga
Pojemność [ml] 75
Producent Mugga
Rodzaj substancji Płyn
Stężenie DEET [%] 50
Wysokość [mm] 140

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spray na komary i kleszcze Mugga 50% DEET + spray dla dzieci
Polecane produkty: