Pistolet Umarex HDP 50 RAM T4E kal. 50 Home Defense Pistol

2.4766
001006958

Pistolet RAM T4E HDP 50 w kalibrze .50 to potężne narzędzie do samoobrony i realistycznego treningu strzelania. Możesz znacząco podnieść swoje bezpieczeństwo i umiejętności strzeleckie, a to wszystko w bezpieczny i legalny sposób, gdyż broń ta dostępna jest w Polsce bez żadnych zezwoleń.

  • Marka: T4E
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Waga [g]: 682.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 213.00
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł

Pistolet RAM T4E HDP 50 .50

Pistolet RAM T4E HDP 50 w kalibrze .50 cala to nowoczesna konstrukcja z lekkim i wytrzymałym polimerowym korpusem. Jest to broń typu Real Action Marker przeznaczona do treningu oraz do samoobrony. Zaprojektowano ją tak, aby jej obsługa była prosta i intuicyjna. Zasilana jest 12 gramową kapsułą CO2 umieszczoną w chwycie, a prędkość wystrzelonej kuli nie przekracza dopuszczalnych 17 jouli, co oznacza, że T4E HDP 50 jest dostępny bez zezwoleń.

Sprawdź, jak Pistolet RAM T4E HDP 50 .50 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Broń do treningu i samoobrony

Celem stworzenia T4E HDP 50 była potrzeba skonstruowania lekkiego i poręcznego pistoletu o prostej konstrukcji i łatwej obsłudze. Manipulatory takie jak zatrzask magazynka i zrzut zamka umiejscowiono po obu stronach broni, dzięki czemu broń jest wygodna zarówno dla strzelców lewo jak i praworęcznych. Konstrukcja posiada klasyczne stałe przyrządy celownicze w postaci muszki oraz szczerbinki wyposażonych w światłowody, które ułatwiają ich zgrywanie ze sobą. T4E HDP 50 bez problemu zmieści się w torbie, plecaku czy kieszeni, co przełoży się na bezpieczeństwo oraz ułatwiony transport.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

kapsuła co2

Zasilanie oraz rodzaje amunicji w pistolecie T4E HDP 50

Konstrukcja RAM T4E HDP 50 pozwala na bezpieczny transport już podpiętej kapsuły, dzięki systemowi Quick Piercing System, co powoduje, że marker jest błyskawicznie gotowy do użycia. Polega to na tym, że kapsuła nie przedziurawia się zaraz po podpięciu tak jak to ma miejsce w standardowych modelach markerów czy wiatrówek, tylko dopiero po uderzeniu jej od spodu. Pojawi się wtedy na zamku znacznik informujący nas, że broń jest gotowa do użycia.

Niewątpliwą zaletą T4E HDP 50 jest możliwość użycia .50 calowych kul różnego rodzaju, zależnie od sytuacji w jakiej się znajdziemy lub scenariusza strzeleckiego. W sześciostrzałowym magazynku możemy umieścić kule gumowe, polimerowe, proszkowe czy pieprzowe.

emergency system
wydajność

Funkcjonalność i ergonomia

W markerze RAM T4E HDP 50 .50 przemyślano również kwestię właściwej ergonomii broni. Profilowana, antypoślizgowa rękojeść gwarantuje pewny chwyt nawet przy dłoniach mokrych od treningu, czy deszczu. Światłowody umieszczone w muszce i szczerbince pozwalają na wygodne zgranie przyrządów celowniczych nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Jeżeli klasyczna muszka i szczerbinka to dla Ciebie za mało, pod lufą masz możliwość zamontowania celownika laserowego lub np. latarki taktycznej dzięki 22 mm szynie RIS kompatybilnej z większością produktów dostępnych na rynku.

Ergonomia
ikona

Niemiecka technologia i doświadczenie

Niemiecka firma Umarex jest znanym na całym świecie producentem broni pneumatycznej i wyposażenia militarno-obronnego. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, firma ta współpracuje z najbardziej utytułowanymi producentami i markami, budując wspólnie z nimi znakomite i niezawodne modele broni, oparte na nowoczesnej technologii.

Broń pneumatyczna firmy UMAREX GmbH & Co. KG produkowana jest zgodnie z przepisami niemieckiego Federalnego Urzędu Fizyczno-Technicznego (PTB), niemieckiego ustawodawstwa, przepisami CIP oraz wiedzą techniczną firmy UMAREX GmbH & Co. KG na temat broni, co potwierdza szereg certyfikatów i praw patentowych.

Logo UMAREX

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka T4E
Rodzaj napędu CO2 12 g
Waga [g] 682.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 213.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Kaliber [cal] .50
Kod producenta 2.4766
Pojemność magazynka [szt.] 6.00
Producent Umarex
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 135.00
Rodzaj amunicji Kule .50 cali
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Umarex HDP 50 RAM T4E kal. 50 Home Defense Pistol
Polecane produkty: