Wiatrówka Pistolet maszynowy Legends M1A1 Legendary 4,5 mm

5.8390X
001006959

Prezentujemy doskonałą i w pełni wierną palnemu wzorowi wiatrówkę M1A1 Legendary. Jest to wiatrówkowa kopia amerykańskiego pistoletu maszynowego Thompson M1A1 z okresu II WŚ. Wiatrówka zasilana jest z dwóch kapsuł CO2 o wadze 12 gramów i może strzelać zarówno ogniem pojedynczym jak i ciągłym. Śrut stanowią kule w kalibrze 4,5 mm BB.

  • Marka: Legends
  • Rodzaj napędu: CO2 2 x12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 3435.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dodatkowe informacje: Zaczep na pas nośny
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 699,00 zł
Pas nośny

Wiatrówka Pistolet maszynowy Legends M1A1 Legendary 4,5 mm

Wiatrówka Pistolet maszynowy Legends M1A1 Legendary w kalibrze 4,5 mm BB to wierna kopia palnej wersji jednego z najbardziej rozpoznawalnych pistoletów maszynowych na świecie. M1A1 to pistolet, który został skonstruowany na potrzeby amerykańskiej armii podczas II wojny światowej, na bazie starszego modelu z 1928 roku zwanego Chicago Typewriter'em. Konstrukcja ta różniła się od poprzednika znacznymi uproszczeniami w mechanizmie broni i przyspieszonym procesem wytwarzania, co było konieczne ze względu na rosnące zapotrzebowanie wojska. Teraz dzięki marce Umarex, możesz cieszyć się z przyjemności, jaka płynie z obcowaniem z repliką w kalibrze 4,5 mm BB. 

Wiatrówka została tak jak oryginał, wykonana z metalu. Elementy drewniane zostały zastąpione materiałem przypominającym drewno. Waga jest bardzo zbliżona do pierwowzoru, tak samo jak obsługa broni. Wszelkie manipulatory jak selektor ognia, zwalniacz magazynka czy bezpiecznik działają tutaj identycznie jak w ostrej wersji. 

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet maszynowy Legends M1A1 Legendary 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet maszynowy Legends M1A1 Legendary 4,5 mm

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet maszynowy Legends M1A1 Legendary 4,5 mm? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Pas nośny

Realistyczna obsługa pistoletu maszynowego Legends M1A1 Legendary 4,5 mm

W wiatrówce M1A1 Legendary zastosowano napęd gazowy za pomocą sprężonego CO2. Dwie kapsuły o wadze 12 gramów, umieszcza się w kolbie. Dzięki temu broń może strzelać nie tylko ogniem pojedynczym, ale również ciągłym o szybkostrzelności dochodzącej do 1600 strzałów na minutę. Przełączenie się między trybami jest możliwe za pomocą selektora po lewej stronie korpusu. 

Co istotne, wiatrówka tak jak oryginał strzela z otwartego zamka. Aby móc rozpocząć strzelanie z wiatrówki, należy przeładować broń poprzez odciągnięcie zamka w tylne położenie. Następnie należy wprowadzić magazynek pudełkowy, który jest wsuwany w specjalną prowadnicę na przodzie kabłąka spustowego. Po odbezpieczeniu wiatrówka jest gotowa do strzału. 

Pistolet maszynowy Legends Thompson M1A1 4,5 mm BB

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Legends
Rodzaj napędu CO2 2 x12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 3435.00
Bezpiecznik Manualny
Dodatkowe informacje Zaczep na pas nośny
Długość [mm] 805.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 5.8390X
Materiał korpusu Metalowy
Montaż celownika Nie
Pojemność magazynka [szt.] 30.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Regulowana kolba Nie
Regulowany spust Nie
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy/Ciągły
Łoże Drewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet maszynowy Legends M1A1 Legendary 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.