Wiatrówka Karabinek Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo

2.4377
001006960

Wynieś swoje strzelanie rekreacyjne na wyższy poziom z wiatrówką renomowanej firmy Umarex. Dołączona do zestawu luneta pozwoli Ci osiągnąć niespotykaną dotąd celność, a jej duża moc przyda się zarówno w strzelaniu do tarczy, jak i do celów improwizowanych.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Luneta o powiększeniu 4 x 32
  • Długość [mm]: 1160
  • EAN: 4000844738073
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo

Wiatrówka karabinek SYRIX Gas Piston w kalibrze 4,5 mm Diabolo to klasyczna wiatrówka łamana w nowoczesnej oprawie, wyprodukowana przez markę Umarex. Szkielet wraz z kolbą wykonano z wytrzymałego polimeru ABS, który charakteryzuje odporność na uderzenia, zadrapania niekorzystne warunki atmosferyczne oraz mniejsza waga w stosunku do drewna. Przednie łoże jest pokryte szerokim, przeciwpoślizgowym ryflowaniem. Pomaga to w ustabilizowaniu wiatrówki podczas strzelania z podparcia. Taka sama tekstura znajduje się na chwycie pistoletowym. Kolbę zaopatrzono w gumową stopę oraz niewielką, lecz wygodną bakę policzkową. Kabłąk spustowy posiada niewielki otwór umożliwiający dokonanie precyzyjnej  regulacji siły spustu. Gwintowana lufa oraz komora tłoka są w całości elementami metalowymi. 

Wiatrówka Karabinek Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo

Niezawodny sprężynowy napęd

Model SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo jest typem prostej wiatrówki napędzanej przy pomocy siły wewnętrznej sprężyny. Oddziałuje ona na wewnętrzny tłok gazowy, który wytwarza ciśnienie niezbędne do wyrzucenia śruciny z dużą prędkością. Mimo to jej energia nie przekracza bezpiecznego zakresu wynoszącego do 17 J. Aby załadować wiatrówkę, należy najpierw ,,złamać" jej lufę, a następnie wprowadzić śrucinę do komory lufy i na powrót ją zamknąć. Cykl ten napina również wewnętrzną sprężynę. Od tej chwili wiatrówka jest gotowa do strzału. 

Wiatrowka na stole wraz ze srutem

Szyna montażowa oraz dodatkowe akcesorium

Wraz z wiatrówką Umarex SYRIX Gas Piston w zestawie otrzymujesz lunetę 4x32 mm. Dzięki temu prostemu urządzeniu optycznemu będziesz mógł oddawać jeszcze precyzyjniejsze strzały na większą odległość. Ułatwia ona również celowanie początkującym, gdyż nie wymusza zgrywania ze sobą dwóch elementów celowniczych w linii prostej. Luneta jest mocowana na szynie 11 mm. W jej miejscu, po zakupie odpowiedniego adaptera na szynę 22 mm, można zamocować dowolne urządzenie optoelektroniczne zgodne ze standardem. Dodatkowo wiatrówka posiada też klasyczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w pionie szczerbiny. Oba z nich posiadają punkty świetle w systemie TRU-GLO. 

Wiatrówka Karabinek Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo

Zabezpieczenia w wiatrówce karabinku Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo

Karabinek Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo został wyposażony fabrycznie w zabezpieczenie, uniemożliwiające oddanie przypadkowe strzału z wiatrówki. Jest nim niewielki bezpiecznik w postaci przestawnego listka umiejscowionego wewnątrz kabłąka spustowego. Dzięki temu jest łatwo dostępny przez strzelca bez odrywania ręki od chwytu. Automatycznie blokuje on wiatrówkę po każdorazowym załadowaniu śruciny. Dzięki temu masz pewność, że wiatrówka nie wystrzeli podczas procesu ładowania. 

Wiatrówka Karabinek Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Luneta o powiększeniu 4 x 32
Długość [mm] 1160
EAN 4000844738073
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 2.4377
Marka Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Nie
Pojemność magazynka [szt.] 1
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj napędu Sprężyna
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 4010
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Umarex SYRIX Gas Piston 4,5 mm Diabolo
Polecane produkty: