Pompka Hatsan z osuszaczem do wiatrówek PCP

Hand Pump
001006973

Tradycyjna pompka ręczna do wiatrówek pneumatycznych PCP. Wyposażona w funkcje osuszającą oraz zapobiegająca dostawaniu się wilgoci czy pyłku do wnętrza kartuszy wiatrówek. Pompka generuje wysokie ciśnienie nieprzekraczające 250 bar.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 6090010069733
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: Hand Pump
  • Marka: Hatsan
  • Materiał wykonania: Metalowo - polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
599,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006973

Pompka Hatsan z osuszaczem do wiatrówek PCP

Tradycyjna pompka Hatsan przeznaczona do nabijania sprężonym powietrzem wiatrówek pneumatycznych typu PCP. Dostosowana została do większości wiatrówek PCP dostępnych na rynku, a zwłaszcza modeli marek takich jaki Hatsan, Walther, Air Arms, Gamo, Weihrauch, Kral. Pompka jest całkowicie rozbieralna, ma wbudowany manometr, odpowietrzenie oraz jest zaopatrzona w filtr odseparowujący wilgoć, oraz kurz z powietrza. Ciśnienie robocze pompki maksymalnie do 250 bar. Na spodzie pompki znajduje się wygodna podstawka stabilizująca konstrukcję podczas używania. 

Sprawdź, jak Pompka Hatsan z osuszaczem do wiatrówek PCP wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

mechanizm

Niezwykle prosta zasada działania

Pompka PCP to urządzenie niezbędne do napełniania ciśnieniowego zbiornika, znajdującego się w każdym karabinku wyposażonym w technologię PCP. Należy z niej korzystać w miejscach o niskiej wilgotności oraz niskim stopniu zapylenia.

Pompowanie, odbywa się w czasie ruchu tłoka w obie strony - w czasie podnoszenia oraz opuszczania. Nie należy jednak używać pompki dłużej niż 5 minut, w jednym cyklu. Aby uwolnić nadmiar gorącego powietrza, wystarczy skorzystać z zaworu ciśnieniowego, umieszczonego w dolnej części urządzenia.

Pompka z osuszaczem Hatsan zbliżenie na mechanizm
łatwa obsługa

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w pompce Hatsan

W pompce Hatsan zastosowano zaawansowany filtr cząsteczkowy, który składa się z granulatu miedzianego. To właśnie on oczyszcza przechodzące przez niego powietrze. Takie rozwiązanie, wraz z zainstalowaniem wlotu powietrza na wysokości 65 cm oraz wewnętrznym osuszaczem, pozwala napełnić kartusz Twojej wiatrówki czystym i suchym powietrzem. Wpływa to jej żywotność i jakość strzałów.

Zainstalowany w obudowie wężyk, ma długość 50 cm, co zapewnia wygodę i komfort pracy. Za bezpieczeństwo odpowiada zawór ciśnieniowy oraz czytelny manometr umieszczony u podstawy. Musisz pamiętać, aby zawsze luzować zawór ciśnieniowy przed odłączeniem pompki od kartusza. Nie zastosowanie tej procedury, może skutkować uszkodzeniem uszczelek. Aby zapewnić maksymalną szczelność połączenia, warto wykorzystać opcjonalną taśmę teflonową* do uszczelnienia gwintu wtyczki. Dzięki temu ograniczysz straty ciśnienia i szybko napełnisz zbiornik w swojej wiatrówce.

*Taśma nie jest częścią zestawu.

Pompka z osuszaczem Hatsan cały zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN6090010069733
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaHand Pump
MarkaHatsan
Materiał wykonaniaMetalowo - polimerowy
ProducentHatsan

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pompka Hatsan z osuszaczem do wiatrówek PCP