Żel do dezynfekcji - pojemność 5 litrów

CBT.2
001006980

Bezpieczny w użyciu żel nadający się równie dobrze do dezynfekcji skóry, jak i dowolnego przedmiotu czy powierzchni użytkowej, z której korzystamy. Rozpraw się skutecznie z wszelkimi szkodliwymi drobnoustrojami w swoim otoczeniu i ciesz się głową wolną od zmartwień chociaż w tym zakresie.

  • Dodatkowe informacje: Neutralne pH
  • EAN: 6091010001235
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: CBT.2
  • Pojemność [ml]: 5000
  • Rodzaj substancji: Żel
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006980
zestaw czyszczący

Żel do dezynfekcji - pojemność 5 litrów

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich już dziś z żelem do dezynfekcji w wydajnym opakowaniu o pojemności aż 5 litrów. Dzięki swoim właściwościom osiąga rewelacyjne wyniki w walce z wszelkiego rodzaju drobnoustrojami takimi jak wirusy, bakterie czy grzyby. Tak duże opakowanie spowoduje, że wystarczy Ci on na wiele użyć.

Sprawdź, jak żel do dezynfekcji Combat wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Skuteczność dzięki odpowiedniemu składowi

Ten alkoholowo - wodny żel antybakteryjny zawiera aż 70% alkoholu, dzięki czemu skutecznie zdezynfekuje skórę dłoni. Formuła żelu sprawia, że jest on łatwy w aplikowaniu i błyskawicznie zniszczy wszystkie złe czynniki mogące znajdować się na skórze. Efekt jego zastosowania utrzyma się przez długi czas.

biwak

łatwa obsługa

Gwarancja bezpieczeństwa

Żel posiada normy EN 1275 i EN1040 co oznacza, że nadaje się do użycia nawet w obszarze medycznym czy też w zakładach przetwórstwa spożywczego. Można go bezpiecznie stosować także do dezynfekcji dłoni, ponieważ posiada neutralne pH i nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Podczas stosowania należy pamiętać, że wysoka zawartość alkoholu w żelu zadziała drażniąco w przypadku kontaktu z oczami, a zbyt długie przebywanie w jego oparach może wywołać uczucie senności lub zawroty głowy.

wcieranie

Specyfikacja

Więcej informacji
Dodatkowe informacjeNeutralne pH
EAN6091010001235
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaCBT.2
Pojemność [ml]5000
Rodzaj substancjiŻel
Substancja dezynfekującaAlkohol 70%

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Żel do dezynfekcji - pojemność 5 litrów