Płyn do dezynfekcji - pojemność 5 litrów

CBT.3
001006981

Jeśli potrzebujesz skutecznego i silnego środka służącego do dezynfekcji, to powinieneś zaopatrzyć się w płyn skutecznie usuwający większość wirusów bakterii oraz grzybów. Prochem ISP-60 jest właśnie taką substancją. Dzięki niemu bez problemu odkazisz większość elementów z Twojego otoczenia, z którymi masz na co dzień styczność.

  • EAN: 6091010001242
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: CBT.3
  • Pojemność [ml]: 5000
  • Rodzaj substancji: Płyn
  • Substancja dezynfekująca: Alkohol 60%
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001006981
zestaw czyszczący

Płyn do dezynfekcji - pojemność 5 litrów

Płyn do dezynfekcji w pojemnym baniaku o pojemności 5 litrów. Przydatny podczas czyszczenia różnych powierzchni na których istnieje duże ryzyko gromadzenia się dużej ilości bakterii, wirusów oraz innych patogenów, które mogą zagrozić zdrowiu człowieka. Płyn ten, dzięki precyzyjnemu dobraniu składu i zawartości alkoholu na poziomie 60% jest bardzo skuteczny i szybki w działaniu.

Sprawdź, jak płyn do dezynfekcji Combat wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Doskonałe działanie dzięki silnym składnikom

To właśnie dzięki odpowiedniemu dobraniu składników preparatu ISP-60 możesz mieć pewność, że powierzchnie nim czyszczone będą wolne od wszelkich bakterii i innych zarazków. Posiada on silne działanie grzybobójcze, pierwotniakobójcze, bakteriobójcze oraz co najważniejsze - niszczące w 100% struktury wszelkich wirusów. Produkt ten spełnia certyfikowane normy EN 1275 oraz EN 1040, co tylko potwierdza jego działanie na chorobotwórcze patogeny.

Dezynfekcja powierzchni broni

Różnorodne zastosowanie płynu do dezynfekcji ISP-60

Płyn do dezynfekcji o pojemności 5 litrów ISP-60 jest substancją o wszechstronnym i niezawodnym działaniu. Produkt ten znakomicie sprawdzi się do odkażania pomieszczeń, blatów, czy sprzętu strzelecko - taktycznego jak wiatrówki, latarki, lornetki, noże, multitoole czy też narzędzia ogrodnicze. Za jego pomocą w szybki i łatwy sposób pozbędziesz się patogenów z powierzchni, z którymi masz na co dzień styczność - klamek przy drzwiach, kierownicy w pojeździe, kluczy od domu czy ekranów sprzętu elektronicznego. Dzięki wygodnemu baniakowi o pojemności 5 litrów z uchwytem będziesz mógł bez problemu przetransportować środek odkażający w dowolne miejsce i z łatwością dozować go np. do mniejszych pojemników. 

Odkażanie rąk płynem

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN6091010001242
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaCBT.3
Pojemność [ml]5000
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja dezynfekującaAlkohol 60%

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Płyn do dezynfekcji - pojemność 5 litrów