Mikrotool Gerber Gear Prybird Utility Grey

31-003746
001006994

Mikrotool Gerber Gear Prybrid Utility w szarym kolorze, to doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego majsterkowicza. Sprawdzi się podczas rutynowych prac w obrębie ogniska domowego lub w warsztacie. Jego kompaktowy rozmiar pozwala nosić go w kieszeni spodni lub przypiąć go do kluczy.

  • Marka: Gerber Gear
  • Materiał rękojeści: Metal
  • Długość [mm]: 107.95
  • Funkcje: Wymienne ostrze, Pry Bar, Otwieracz do butelek, Ściąganie izolacji z kabla, Śrubokręt płaski, Wyciąganie gwoździ, Otwór na linkę mocującą
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
109,00 zł
Produkt dostępny
001006994
noze

Mikrotool Gerber Gear Utility Gray

Mikrotool Gerber Gear Utility w szarym kolorze, to doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego majsterkowicza. Sprawdzi się on w codziennych pracach w domu, warsztacie, a nawet podczas spontanicznego wyjścia do lasu. Wyposażono go w wiele przydatnych na co dzień narzędzi takich jak: Wymienne wysuwane ostrze, które pozwoli przeciąć kartonowe pudełko, duży i mały płaski śrubokręt, wyciągacz do gwoździ, otwieracz do butelek oraz istnieje możliwość ściągania izolacji z kabla.

Warto wspomnieć, iż jego kompaktowe wymiary pozwalają nosić go bezpiecznie w kieszeni spodni. Dodatkowo posiada on otwór na smycz znajdujący się na rękojeści. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł przymocować swojego nowego multitool'a do kompletu kluczy i mieć go zawsze przy sobie.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Metal
Długość [mm] 107.95
Funkcje Wymienne ostrze, Pry Bar, Otwieracz do butelek, Ściąganie izolacji z kabla, Śrubokręt płaski, Wyciąganie gwoździ, Otwór na linkę mocującą
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 31-003746
Producent Gerber Gear

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mikrotool Gerber Gear Prybird Utility Grey