Pałka teleskopowa GUARD 21" + Gaz pieprzowy Perfecta

Guard
2.19121.SET.2
001007012

Pałka teleskopowa Guard wraz z gazem pieprzowym Perfecta Stop Attack to niezawodny zestaw do samoobrony. Dzięki lekkiej i trwałej konstrukcji pałki wykonasz nią precyzyjne uderzenia, a gaz pozwoli Ci dodatkowo unieszkodliwić napastnika na długi czas, dając Ci tym czas na oddalenie się.

  • Kolor: Czarny
  • Kod producenta: 2.19121.SET.2
  • Marka: Guard
  • Materiał korpusu: Metalowy
  • Materiał rękojeści: Guma
  • Producent: Guard
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,00 zł Regular Price 79,00 zł
DostępnyDostępny
001007012
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa sprężynowa Guard 21" 

Prezentujemy Ci niezawodne narzędzie do samoobrony. Pałka teleskopowa Guard 21 cali wyposażona została w sprężynującą końcówkę, dzięki której nie musisz wykonywać silnych ruchów, aby wykonać precyzyjne uderzenie. Zastosowanie w jej konstrukcji twardej gumy i polimeru gwarantuje Ci trwałość podczas użytkowania. Dodatkowo na końcu rękojeści znajduje się pasek, który zapewni Ci jeszcze pewniejszy chwyt oraz możesz przymocować go do elementów Twojej garderoby, dzięki czemu będzie zawsze pod ręką w chwili zagrożenia. Jej niewielkie rozmiary w chwili złożenia pozwolą Ci nosić ją dyskretnie i zajmuje stosunkowo niewiele miejsca.

Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21

zestaw

W zestawie Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack

Dodatkowo wraz z Pałką teleskopową Guard 21" otrzymasz silny i niezawodny Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack.

Dzięki dużej zawartości kapsaicyny gaz ten jest jednym z najsilniejszych na rynku. Jego drażniące działania na błony śluzowe oraz oczy pozwoli skutecznie odeprzeć każdego napastniku lub dzikie zwierzę. Dodatkowo jego niewielki rozmiar pozwala nosić go w torbie czy też kieszeni. Ważnym atutem tego modelu, jest także działanie na osoby pod wpływem alkoholu. Zaletą stożkowego rozprowadzania gazu, pozwoli Ci na szybkie i precyzyjne trafienie szybko poruszającego się celu lub nawet rażenie kilku napastników naraz, gdyż zasięg chmury wynosi aż 4 metry.

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Kod producenta2.19121.SET.2
MarkaGuard
Materiał korpusuMetalowy
Materiał rękojeściGuma
ProducentGuard
Waga [g]300

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa GUARD 21" + Gaz pieprzowy Perfecta
Polecane produkty: