Kuchenka Esbit POCKET STOVE SMALL + paliwo 20 x 4 g

ESBIT POCSTOVE 20X4
001007051

Paliwo stałe firmy Esbit, która od ponad 70 lat pracuje nad poszukiwaniem i wdrażaniem paliw najwyższej jakości. Do jego zalet należy to, że nie upłynnia się podczas spalania i bezproblemowo zapala się od zapałek, czy zapalniczki. Jest wysoko cenione przez entuzjastów outdooru.

 • Kolor: Srebrny
 • Długość [mm]: 98
 • EAN: 4021684020906
 • Kod producenta: 209000
 • Marka: Esbit
 • Producent: Esbit
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 44,98 zł Regular Price 59,99 zł
DostępnyDostępny
001007051

Kuchenka Esbit POCKET STOVE SMALL + paliwo 20 x 4 g

Kuchenkę Esbit POCKET STOVE SMALL wykonano z galwanizowanej elektrolitycznie stali. Dzięki poddaniu jej temu procesowi zyskała ona odporność na uleganie korozji i niekorzystnym warunkom atmosferycznym. Jej wnętrze dostosowano do umieszczania w nim różnej wielkości wkładów paliwowych, pozwalających np. na zagotowanie wody, czy podgrzanie posiłku.

Kuchenka posiada dwustopniowy zakres otwarcia. Pozwala to na dostosowanie szerokości otwarcia do rozmiaru umieszczanego na niej naczynia. Dodatkowo ścianki pełnią funkcję osłony ognia przed wiatrem.

Sprawdź, jak Esbit POCKET STOVE SMALL + paliwo 20 x 4 g wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Obsługa

Paliwo stałe Esbit 20 x 4 g

Paliwo stałe Esbit to całkowicie bezpieczne źródło zasilania Twojej kuchenki polowej, czy grilla. Jedna kostka spala się ok. 5 minut. Podczas spalania paliwo stałe emituje wysoką temperaturę, co przyspiesza proces gotowania i podgrzewania posiłku. Jest kompaktowe, mało waży i przy właściwym przechowywaniu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Nie emituje też dymu i praktycznie nie zostawia popiołu po wypaleniu.Paliwo stałe Esbit 20 x 4 g

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film o tym, jak przetrwać w trudnych warunkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze zasady oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorSrebrny
Długość [mm]98
EAN4021684020906
Kod producenta209000
MarkaEsbit
ProducentEsbit
Rodzaj paliwaStałe
Szerokość [mm]78
Waga [g]170
Wysokość [mm]23

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kuchenka Esbit POCKET STOVE SMALL + paliwo 20 x 4 g
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Kolejne udane zakupy. Fajna kompaktowa kuchenka, mam ją jako zestaw awaryjny. Polecam

1 produkt

Pokaż na stronę