Kuchenka Esbit POCKET STOVE SMALL + paliwo 6 x 14 g

ESBIT-STOVE-6X14
001007054

Przydatny zestaw do błyskawicznego podgrzewania posiłku w praktycznie dowolnym miejscu. Nie ma potrzeby byś na biwaku zbierał chrust i kombinował z rozpalaniem ognia, z kuchenką Esbit POCKET STOVE SMALL i dołączonym do niej opakowaniem paliwa stałego wszystko zrobisz bardzo szybko.

  • Producent: Esbit
  • Kod producenta: ESBIT-STOVE-6X14
  • Marka: Esbit
  • Rodzaj paliwa: Stałe
  • Kolor: Srebrny
  • Długość [mm]: 98
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 44,00 zł Regular Price 69,99 zł
DostępnyDostępny
001007054

Kuchenka Esbit POCKET STOVE SMALL + paliwo 6 x 14 g

Kuchenkę Esbit POCKET STOVE SMALL wykonano z galwanizowanej elektrolitycznie stali. Dzięki poddaniu jej temu procesowi zyskała ona odporność na uleganie korozji i niekorzystnym warunkom atmosferycznym. Jej wnętrze dostosowano do umieszczania w nim różnej wielkości wkładów paliwowych, pozwalających np. na zagotowanie wody, czy podgrzanie posiłku.

Kuchenka posiada dwustopniowy zakres otwarcia. Pozwala to na dostosowanie szerokości otwarcia do rozmiaru umieszczanego na niej naczynia. Dodatkowo ścianki pełnią funkcję osłony ognia przed wiatrem.

Sprawdź, jak Esbit POCKET STOVE SMALL + paliwo 6 x 14 g wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Obsługa

Wkłady paliwowe 6 x 14 g

W zestawie z kuchenką otrzymasz opakowanie zawierające sześć wkładów paliwowych o masie 14 g. Czas spalania się jednego wkładu wynosi ok. 12 min. Jest to dobry zestaw początkowy, który wystarczy na kilka użyć.

Wkłady paliwowe 6 x 14 g

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film o tym, jak przetrwać w trudnych warunkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze zasady oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentEsbit
Kod producentaESBIT-STOVE-6X14
MarkaEsbit
Rodzaj paliwaStałe
KolorSrebrny
Długość [mm]98
Szerokość [mm]77
Wysokość [mm]23
Waga [g]180
EAN4021684020913