Wiatrówka Karabinek Perfecta Mod. 45 Wood 4,5 mm + ZESTAW

2.4916.SET
001007086

Przedstawiamy doskonały zestaw dla początkujących oraz średniozaawansowanych fanów strzelectwa pneumatycznego. W skład zestawu wchodzi elegancka wiatrówka Perfecta model 45, śrut spiczasty Jackall, luneta o powiększeniu 4x20 oraz tarcze strzeleckie Combat. Zestaw ten z pewnością sprawdzi się podczas każdej sesji strzeleckiej.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Luneta Umarex o powiększeniu 4x20, Śrut spiczasty Śrut Umarex Jackal Pointed Ribbed 4,5 mm, Tarcze strzeleckie Combat 14x14 cm
  • Długość [mm]: 1030
  • Długość lufy [mm]: 423
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Perfecta Mod. 45 Wood 4,5 mm + ZESTAW

Wiatrówka Perfecta Mod. 45 Wood to tradycyjna i solidna wiatrówka łamana o przepięknym łożu wykonanym z wysokogatunkowego drewna. Zadowoli każdego, kto ceni sobie zarówno prostotę obsługi, celność jak i wysoką jakość po atrakcyjnej cenie. Ta jednostrzałowa wiatrówka posiada klasyczny napęd sprężynowy, natomiast naciąg i załadowanie odbywa się poprzez złamanie osi lufy i umieszczenie śruciny bezpośrednio w komorze lufy. 

Karabinek posiada regulowaną w pionie i poziomie szczerbinę umieszczoną na komorze sprężyny wraz ze stałą muszką na lufie. Dodatkowo wiatrówka wyposażona jest w obustronną bakę policzkową ułatwiającą celowanie zarówno osobom prawo jak i leworęcznym.

Wiatrówka Karabinek Perfecta Mod. 45 Wood 4,5 mm + ZESTAW

Gwintowana lufa oraz zabezpieczenia w Perfecta Mod. 45 Wood

Wiatrówka Perfecta Mod. 45 Wood posiada bezpiecznik w postaci niewielkiego przycisku umiejscowionego tuż za komora tłoczyska. Jest on łatwo osiągalny dla strzelca za pomocą kciuka podczas składania się do strzału. Dzięki takiemu zabiegowi każdy – zarówno zawodowiec jak i amator, doceni bezpieczeństwo, z jakim będzie mógł oddać się swojej strzeleckiej pasji. Co więcej, regulowana droga spustu pozwala na dostosowywanie siły oporu pod osobiste preferencje.

Dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy śrucina zostaje wprawiona w ruch wirowy, co gwarantuje stabilizację podczas lotu. Z wiatrówki możemy strzelać wieloma różnymi rodzajami śrutu jak ostry, płaski czy grzybkowy.

Wiatrówka Karabinek Perfecta Mod. 45 Wood 4,5 mm

Luneta celownicza Umarex 4x20

Luneta celownicza Umarex 4x20 dzięki 20-krotnemu przybliżeniu zapewnia podstawową jakość przybliżenia na krótki i średnie dystanse. Przybliżenie można regulować dzięki dwóm śrubom regulacyjnym umieszczonym na tubusie lunety. Są one umieszczone pod specjalnymi zakrętkami. Krzyż celowniczy lunety to typowy Z-Plex II bez doświetlenia oraz możliwości ręcznego wyostrzenia. Całkowita waga lunety nie przekracza 111 gramów. 

Luneta celownicza Umarex 4x20

Śrut Umarex Jackal Pointed Ribbed Diabolo 4,5 mm

Śrut Jackal Pointed Ribbed Diabolo 4,5 mm to wysokiej jakości produkt marki Umarex, wykonany w całości z ołowiu. Charakterystyczny kształt śruciny i wysoka prędkość wylotowa przekładają się na bardzo płaski tor lotu oraz zasięg. Śrut ten idealnie nada się na dalekie i średnie dystanse. Jest on dedykowany szczególnie osobom parającym się sportowym strzelaniem wiatrówkowym do odległych celów i nadaje się jedynie do wiatrówek wyposażonych w gwintowaną lufę. Opakowanie zawiera 500 śrucin w kalibrze 4,5 mm Diabolo.

Umarex Jackal Pointed ribbed Diabolo 4,5 mm

Tarcze strzeleckie Combat 14x14 cm

Tarcze strzeleckie sportowe Combat 14x14 cm wykonane ze sztywnej tektury są niezwykle praktyczne. Można je zamocować w dowolnie wybranym miejscu na przydomowej strzelnicy. Dzięki wymiarom wynoszącym 14 × 14 cm pasują idealnie do standardowych kulochwytów dostępnych na rynku. Czarne okręgi naniesione na tarcze są, dobrze widoczne na białym tle, przez co celowanie przy słabym oświetleniu nie sprawi Ci kłopotu. Na każdej z tarcz znajdują się okręgi, z których każdy jest inaczej punktowany. Trafienie w sam środek pozwala zdobyć maksymalną ilość punktów. Znajdująca się w rogu tarczy tabela, pozwala liczyć trafienia i sumować zdobyte punkty. 

Tarcze strzeleckie Combat 14x14 cm

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły wiatrówki Perfecta Mod. 45 Wood Diabolo. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoriaLuneta Umarex o powiększeniu 4x20, Śrut spiczasty Śrut Umarex Jackal Pointed Ribbed 4,5 mm, Tarcze strzeleckie Combat 14x14 cm
Długość [mm]1030
Długość lufy [mm]423
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2.4916.SET
MarkaPerfecta
Materiał korpusuMetalowo - drewniany
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka, regulowana szczerbina
Prędkość początkowa [m/s]175
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2600
ŁożeDrewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Perfecta Mod. 45 Wood 4,5 mm + ZESTAW