Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement + ZESTAW CO2 KULE 100

2.4769.SET.100
001007102

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują broni prostej, a zarazem celnej z zamiarem wykorzystania jej do szkolenia swoich umiejętności strzeleckich, czy obeznania się z bronią. Dodatkowo możliwość strzelania wieloma rodzajami amunicji kalibru .43 cala poszerza jego możliwości. Zestaw 30 kapsuł i 100 szt. kul gumowych pozwoli rozpocząć trening od razu po rozpakowaniu.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 185
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
  • Kaliber [cal]: .43
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 699,00 zł Regular Price 1 279,00 zł
DostępnyDostępny
001007102

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43

Marker-pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement w kalibrze .43 cala (10,92 mm) to doskonała i nowoczesna konstrukcja wykonana w dużej mierze z użyciem lekkich i wytrzymałych elementów z polimeru ABS, uzupełnionych w newralgicznych miejscach metalem. Broń typu RAM (Real Action Marker) jest dedykowana przede wszystkim do ćwiczeń strzeleckich oraz strzelania rekreacyjnego. Producent zadbał również o to, aby pistolet TPM 1 T4E jak najwierniej oddawał zachowanie oraz obsługę prawdziwej broni palnej stąd zaopatrzenie go w system imitujący odrzut zamka Blowback. Prędkość wylotowa kuli nie przekracza dopuszczalnych 17 Jouli, a więc na broń nie jest wymagane żadne pozwolenie.

Sprawdź, jak Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Pistolet RAM T4E TPM1

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet RAM T4E TPM1? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Blow back

Zasilanie i Blowback

Konstrukcja pistoletu RAM TPM1 T4E Law Enforcement .43 jest tak stworzona, aby w możliwie jak najbardziej realistyczny sposób oddawała zachowanie broni palnej. Na szkielecie znajduje się metalowy zamek, który podczas każdego strzału jest odrzucany w tył (blow-back). Pozwala to zwiększyć realizm korzystania z markera. Za zasilanie odpowiada system wydajnych kapsuł CO2 12 g., które są sprawdzonym rozwiązaniem przy replikach tego typu.

Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement .43 ruchomy zamek blow back

Zestaw

W zestawie 30 sztuk kapsuł CO2 oraz 100 sztuk kul gumowych

W zestawie razem z pistoletem TPM 1 T4E Law Enforcement .43 otrzymujesz kapsuły CO2 firmy Umarex, które pozwolą Ci oddawać silne strzały dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i jego wysoką jakość. Dodatkowo znajduje się tu również paczka 100 szt. kul gumowych T4E RB .43. Są to uniwersalne kule do broni typu RAM wykonane z twardej i odpornej gumy, która cechuje się dobrymi własnościami aerodynamicznymi. Możesz je stosować w każdej broni typu RAM (Real Action Marker) o odpowiednim kalibrze.

Zestaw kapsuł wraz z kulami gumowymi

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący trening obrony miru domowego przy użyciu markerów RAM. Dowiedz się więcej i zapoznaj się z przygotowanym przez nas materiałem, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]185
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Kaliber [cal].43
Kod producenta2.4769.SET.100
MarkaT4E
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Rodzaj amunicjiKule .43 cala
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]763

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM TPM 1 T4E Law Enforcement + ZESTAW CO2 KULE 100
Polecane produkty: