Roll-on Mugga Extra Strong 50% DEET + Spray ULTRATHON 25%

8987.SET.ULTRA
001007164

Prezentujemy Ci doskonały zestaw, który sprawdzi się podczas liczny leśnych wędrówek lub tradycyjnego spaceru po łące. Połączenie Roll-on Mugga Extra Strong 50% Deet wraz ze sprayem Ultrathon 25% zapewni Ci skuteczną ochronę przed uporczywymi muchami, komarami oraz groźnymi kleszczami.

  • Aplikator: Sztyft
  • Kod producenta: 8987.SET.ULTRA
  • Marka: Mugga
  • Pojemność [ml]: 50
  • Producent: Mugga
  • Rodzaj substancji: Płyn
Przewiń do pełnej specyfikacji
65,99 zł
Produkt dostępny
001007164
łatwa obsługa

Roll-on na komary i kleszcze Mugga Extra Strong 50% DEET

Kochasz podróże lub długie spacery na łonie natury? Szukasz ochrony przed rozmaitymi insektami? Przedstawiamy Ci doskonały preparat w sztyfcie Mugga Extra Strong. Posiada subtelny eukaliptusowy zapach i łatwo rozprowadza się po skórze. Dzięki substancji DEET o stężeniu wynoszącym 50% doskonale odstrasza komary (europejskie i tropikalne), kleszcze, muchy, moskity itp. Warto wspomnieć, że substancja ta jest bezpieczna dla człowieka i nie podrażnia skóry. Właśnie dlatego Roll-on Mugga Extra Strong będzie doskonałym dodatkiem do bagażu podczas podróży.

*Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Sztyft Roll-on Mugga 50% Deet Odstraszacz na komary i kleszcze

zestaw

W zestawie Spray ULTRATHON 25%

W zestawie wraz ze sztyftem Roll-on Mugga Extra Strong 50% Deet otrzymujesz spray na komary tropikalne, europejskie oraz kleszcze ULTRATHON aerozol o stężeniu 25% DEET i wadze 170 gramów. Aerozol ten jest jednym z najskuteczniejszych na rynku środków odstraszających insekty. Opakowanie o pojemności 177 ml starcza na wiele użyć. Dzięki temu będziesz mógł zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed niebezpiecznymi kleszczami oraz uciążliwymi komarami, muszkami, meszkami i pchłami. Efekt użycia środka utrzymuje się do 8 godzin. Środek jest odporny na pot i wodę. Jego dużą zaletą jest to, że od pierwszego użycia preparat w opakowaniu utrzymuje swoje właściwości przez 3 lata, tak więc niewykorzystany środek można śmiało stosować w kolejnych sezonach.

Spray Mugga Extra Strong 50% DEET

Specyfikacja

Więcej informacji
AplikatorSztyft
Kod producenta8987.SET.ULTRA
MarkaMugga
Pojemność [ml]50
ProducentMugga
Rodzaj substancjiPłyn
Stężenie DEET [%]50

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roll-on Mugga Extra Strong 50% DEET + Spray ULTRATHON 25%