Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope

72094
001007170

Znakomita luneta dla początkujących. Cechuje się ona znakomitym wykonaniem z trwałego polimeru, dużym przybliżeniem, możliwością robienia zdjęć oraz metalowym statywem stołowym. Znakomicie sprawdzi się ona w roli urządzenia do prowadzenie obserwacji przyrodniczych oraz rozmaitych obiektów na niebie.

  • Kolor: Czarny
  • Dodatkowe informacje: Ukośny okular, Układ optyczny z wielowarstwowa powłoką, Prosta i solidna konstrukcja
  • Długość [mm]: 300
  • EAN: 0643824213159
  • Gwarancja: 300 miesięcy
  • Kod producenta: 72094
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007170
teleskop

Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope

Luneta Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope to nowoczesne urządzenie optyczne, służące do prowadzenia obserwacji różnych obiektów na niebie takich jak ciała niebieskie, samoloty, satelity, jak również od obserwacji celów naziemnych w tym w badań przyrodniczych. Luneta ta jest przeznaczona głównie dla poczatkujących pasjonatów obserwacji. Tubus lunety wykonano z polimeru dzięki czemu jest całkowicie odporny na gwałtowne zmiany temperatury otoczenia, deszcz oraz śnieg. Wnętrze lunety jest wypełnione azotem, dco przekłada się na brak parowania podczas gwałtownej zmiany temperatury. W trakcie wielogodzinnych obserwacji, z pewnością docenisz obecność metalowego statywu stołowego. Pozwala on znacząco zmniejszyć drgania obserwowanego obrazu.

Sprawdź, jak Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

oko

Sprawdzone rozwiązania optyczne

W lunecie Blaze BASE 50F Spotting Scope marka Levenhuk zastosowała nowoczesny układ optyczny, bazujący na szkłach BK-7. Zapewnia on jasny, wyraźny obraz w dużej rozdzielczości bez zjawiska aberracji chromatycznej nawet przy niepogodzie. Luneta umożliwia śledzenie celów na dużych dystansach, w tym szybko poruszających się jak np. zwierzęta. W modelu Blaze BASE 50F istnieje możliwość zamocowania aparatu fotograficznego i tym samym robienia wyraźnych i kolorowych zdjęć otoczenia. Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 50F Spotting Scope

mechanizm

Akcesoria dodatkowe do lunety Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope

W lunecie Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope producent dodał zestaw niezbędnych akcesoriów, ułatwiających czyszczenie oraz transport lunety. W skład zestawu wchodzi: Metalowy statyw stołowy regulowany, futerał do transportowania i przechowywania urządzenia, osłonki na okulary oraz soczewki obiektywów, ściereczki do czyszczenia oraz instrukcja obsługi wraz z gwarancją.

Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Dodatkowe informacjeUkośny okular, Układ optyczny z wielowarstwowa powłoką, Prosta i solidna konstrukcja
Długość [mm]300
EAN0643824213159
Gwarancja300 miesięcy
Kod producenta72094
MarkaLevenhuk
Materiał wykonaniaMetalowo - polimerowy
Materiał wykonania pryzmatuBK-7
Możliwość regulacjiTak
Powiększenie7
ProducentLevenhuk
Rodzaj pryzmatówPorro

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze BASE 50F Spotting Scope