Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope

72099
001007172

Doskonała luneta od cenionej marki Levenhuk. Wyróżnia się znakomitym wykonaniem z trwałych materiałów, dużym przybliżeniem, możliwością robienia zdjęć oraz mocowaniem do statywu. Znakomicie sprawdzi się ona w roli urządzenia do prowadzenie obserwacji przyrodniczych oraz różnych obiektów na niebie.

  • Dodatkowe informacje: Zmienne powiększenie, Obudowa odporna na warunki atmosferyczne, Tubus wypełniony azotem
  • Dołączone akcesoria: Metalowy statyw stołowy, Ściereczka do czyszczenia, Futerał do transportowania i przechowywania, Osłony okularów i soczewek obiektywowych, Pasek na ramię, Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
  • Długość [mm]: 370
  • EAN: 0643824213203
  • Gwarancja: 300 miesięcy
  • Kod producenta: 72099
Przewiń do pełnej specyfikacji
479,00 zł
teleskop

Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope

Luneta Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope to nowoczesne urządzenie optyczne, służące do prowadzenia obserwacji różnych obiektów na niebie takich jak ciała niebieskie, samoloty, satelity, jak również od obserwacji celów naziemnych w tym w badań przyrodniczych. Urządzenie jest małe oraz poręczne, oraz posiada dużą moc przybliżenia. Tubus lunety jest całkowicie odporny na gwałtowne zmiany temperatury otoczenia, deszcz oraz śnieg. Wnętrze lunety jest wypełnione azotem, dzięki czemu szkła nie parują podczas gwałtownej zmiany temperatury. Podczas prowadzenia wielogodzinnej obserwacji, z pewnością docenisz możliwość zamocowania lunety na montażu z adapterem na gwint 1/4” do statywu. Pozwala on znacząco zmniejszyć drgania obserwowanego obrazu.

Sprawdź, jak Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

oko

Nowoczesne rozwiązania optyczne

W lunecie BLAZE Plus 50 Spotting Scope marka Levenhuk zastosowała nowoczesny układ optyczny, bazujący na szkłach BK-7. Zapewnia on jasny, wyraźny obraz w dużej rozdzielczości bez zjawiska aberracji chromatycznej nawet przy niepogodzie. Luneta umożliwia śledzenie celów na dużych dystansach, w tym szybko poruszających się jak np. zwierzęta. Blaze Plus 50 świetnie nadaje się również do robienia wyraźnych i kolorowych zdjęć po zamocowaniu adaptera stabilizującego obraz. Soczewka obiektywowa o zmiennej ogniskowej umożliwia szybką zmianę powiększenia w zakresie od 13x do 40x.

Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope

mechanizm

Akcesoria dodatkowe do lunety Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope

Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope został wyposażony w zestaw niezbędnych akcesoriów, ułatwiających czyszczenie, stabilny montaż oraz transport lunety. W skład zestawu wchodzi: Metalowy statyw stołowy dostosowany do gwintu1/4 cala, futerał do transportowania i przechowywania urządzenia, osłonki na okulary oraz soczewki obiektywów, pasek transportowy, ściereczki do czyszczenia oraz instrukcja obsługi wraz z gwarancją.

Specyfikacja

Więcej informacji
Dodatkowe informacje Zmienne powiększenie, Obudowa odporna na warunki atmosferyczne, Tubus wypełniony azotem
Dołączone akcesoria Metalowy statyw stołowy, Ściereczka do czyszczenia, Futerał do transportowania i przechowywania, Osłony okularów i soczewek obiektywowych, Pasek na ramię, Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Długość [mm] 370
EAN 0643824213203
Gwarancja 300 miesięcy
Kod producenta 72099
Kolor Czarno - szary
Marka Levenhuk
Materiał wykonania Metalowo - polimerowy
Materiał wykonania pryzmatu BK-7
Możliwość regulacji Tak
Na raty Tak
Powiększenie 50
Producent Levenhuk
Rodzaj pryzmatów Porro

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 50 Spotting Scope
Polecane produkty: