Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 60 Spotting Scope

72100
001007173

Doskonała luneta obserwacyjna przeznaczona do użytku ogólnego. Pozwala na obserwację obiektów znajdujących się w znacznej odległości z zachowaniem wysokiej jakości obrazu. Świetnie sprawdzi się w otwartym terenie do podglądania przyrody i zwierząt.

  • Kolor: Szaro - Czerwony
  • Apertura [mm]: 60
  • Dodatkowe informacje: Zmienne powiększenie, Obudowa odporna na warunki atmosferyczne, Tubus wypełniony azotem
  • EAN: 0643824213210
  • Gwarancja: 300 miesięcy
  • Kod producenta: 72100
Przewiń do pełnej specyfikacji
579,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007173
teleskop

Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 60 Spotting Scope

Levenhuk Blaze 60 PLUS posiada powiększenie regulowane w zakresie 15x do 45x. Średnica soczewki obiektywowej wynosi 60 mm. Daje to możliwość prowadzenia obserwacji nawet ze znaczącej odległości. Na przeszkodzie nie staną nawet trudne warunki pogodowe, ponieważ luneta jest wodoszczelna i odporna na nagłe zmiany temperatur. Dostarcza ona wyraźny obraz nawet podczas świtu i opadów atmosferycznych.

Sprawdź, jak Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 60 Spotting Scope wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

oko

Nowoczesna optyka

Układ optyczny wykonano ze szkła BK-7. Pokryty został wielowarstwową powłoką, co zapewnia bardziej wyraźny i kontrastowy obraz w całym polu widzenia. Skutkuje to właściwym odwzorowaniem kolorów przekazywanym przez lunetę. Na okularze można zamontować specjalny adapter do aparatu umożliwiający fotografowanie obserwowanego celu (adapter nie jest częścią zestawu). Hermetyczna powłoka zapobiega przedostawaniu się wody, a wypełnienie azotem nie pozwala parze wodnej na osadzanie się na soczewkach.

optyka zbliżenie

mechanizm

Akcesoria dołączone do Levenhuk Blaze PLUS 60 Spotting Scope

Zestaw obejmuje niewielki statyw stołowy niezbędny do prowadzenia obserwacji przy dużym powiększeniu. Zamontowanie go zmniejsza zjawisko drżenia obrazu. Dodatkowo w opakowaniu znajdziemy: osłony okularów i soczewek obiektywowych, ściereczkę do czyszczenia, pasek, futerał do transportowania i przechowywania, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

luneta zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorSzaro - Czerwony
Apertura [mm]60
Dodatkowe informacjeZmienne powiększenie, Obudowa odporna na warunki atmosferyczne, Tubus wypełniony azotem
EAN0643824213210
Gwarancja300 miesięcy
Kod producenta72100
MarkaLevenhuk
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Materiał wykonania pryzmatuBK-7
Powiększenie45
ProducentLevenhuk

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze PLUS 60 Spotting Scope