Kompas Levenhuk Army AC20

74117
001007183

Levenhuk Army AC20 to profesjonalny kompas, który z pewnością przyda się każdemu miłośnikowi wypraw outdoorowych. Z jego pomocą z łatwością ustalisz swoje położenie, zaplanujesz drogę powrotną oraz ocenisz odległość oddalonych od Ciebie obiektów. Sprawdzi się jednakowo na lądzie, jak i w pobliżu akwenów wodnych.

  • Kolor: Zielony
  • Dodatkowe informacje: Kompas cieczowy ze składaną obudową, Dwie skale do pracy z mapami, Szczerbinka celownicza z celownikiem i skalą z podziałką w tysiącznych, Klinometr, poziomica pęcherzykowa, Tabela ze wzorami na tylnej części pokrywy, Standardowy gwint do statywu
  • EAN: 0753215767779
  • Gwarancja: 300 miesięcy
  • Kod producenta: 74117
  • Materiał wykonania: Metal - Tworzywo sztuczne
Przewiń do pełnej specyfikacji
89,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007183
nowość

Kompas Levenhuk Army AC20

Levenhuk Army AC20 to profesjonalny kompas, do wyznaczania kierunku oraz nawigowania. Pomoże Ci utrzymać precyzyjny kierunek podczas wędrówki w gęstym lesie, przygotować trasę na mapie lub ewentualnie ocenić odległość oddalonych od Ciebie obiektów. Jest to doskonały wybór dla żołnierzy, myśliwych lub też miłośników wypraw outdoorowych. Doskonale sprawdza się jednakowo na lądzie, jak i w pobliżu akwenów wodnych.

Kompas Levenhuk Army AC20

regulacja

Składana konstrukcja

Prezentowany model Army AC20 posiada składaną konstrukcję. W jego pokrywie znajduje się okienko obserwacyjne, dzięki któremu będziesz mógł z łatwością odczytać dane na kompasie. Tarczę umieszczono w specjalnym płynie, który umożliwia błyskawiczne zatrzymanie się igły i wskazanie właściwego kierunku. Niektóre jej elementy zostały pokryte farbą fluorescencyjną, dzięki czemu są dobrze widoczne w ciemności. Dodatkowo posiada wbudowaną poziomicę pęcherzykową, która ułatwi ustawienie go wzdłuż osi horyzontu.

Sprzęt na wyprawę górską

celownik

Szczerbina celownicza w kompasie Levenhuk Army AC20

Kompas Levenhuk Army AC20 wyposażono w szczerbinę celowniczą. Z jej pomocą możesz z łatwością celować w oddalone od siebie obiekty i dokładnie ustalić swoje położenie. Wartość jest widoczna przez specjalną soczewkę, która znajduje się w korpusie. Posiada ona również skalę z podziałką w tysięcznych do mierzenia odległości pomiędzy nimi. Do pracy z mapą używane są dwie skale: jedna w centymetrach, a druga w calach. Z tyłu dodatkowo znajduje się również tabela ze wzorami.

Levenhuk ARMY AC20 Rozłożony

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący niezbędny osprzęt każdego fana outdooru. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorZielony
Dodatkowe informacjeKompas cieczowy ze składaną obudową, Dwie skale do pracy z mapami, Szczerbinka celownicza z celownikiem i skalą z podziałką w tysiącznych, Klinometr, poziomica pęcherzykowa, Tabela ze wzorami na tylnej części pokrywy, Standardowy gwint do statywu
EAN0753215767779
Gwarancja300 miesięcy
Kod producenta74117
Materiał wykonaniaMetal - Tworzywo sztuczne
ProducentLevenhuk

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kompas Levenhuk Army AC20