Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lazur

69118
001007186

Nowoczesny i doskonały mikroskop marki Levenhuk. Wyposażony w podwójną głowicę o dużym przybliżeniu, pozwala na szczegółową obserwację otaczającego nas mikroświata. Mikroskop ten jest przeznaczony dla studentów, uczniów oraz dzieci powyżej 3 roku życia. 

  • Producent: Levenhuk
  • Kod producenta: 69118
  • Marka: Levenhuk
  • Średnica obiektywu [mm]: 23.20
  • Powiększenie: 640
  • Regulacja ostrości: zgrubna, 35 mm
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007186
oko

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lazur

Jeśli jesteś pasjonatem otaczającego Cię świata i lubisz odkrywać jego szczegóły, to z pewnością zainteresuje Cię mikroskop Levenhuk Rainbow 2L Plus w kolorze lazurowym. Model ten jest tradycyjnym i niezawodnym mikroskopem przeznaczonym dla dzieci, uczniów oraz studentów. Mikroskop biologiczny Rainbow 2L PLUS jest typem urządzenia wykonanego z najwyższej jakości metalu oraz elementów polimerowych. Soczewki wykonano z przezroczystego szkła optycznego. W celu zwiększenia przepuszczalności światła, wszelkie powierzchnie optyczne są pokryte dodatkowo powłokami przeciwodbiciowymi o wielu warstwach. Metalowy korpus wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania. Monokularowa głowica nachylona jest pod kątem 45 stopni i może być obracana o 360 stopni co ułatwia prowadzenie obserwacji. Cechą charakterystyczną tego modelu jest jego zasilanie za pomocą baterii lub przy użyciu kabla sieciowego.

Sprawdź, jak Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lazur wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Elementy optyczne oraz źródło światła 

W mikroskopie Levenhuk Rainbow 2L PLUS zastosowano złożony mechanizm podświetlania próbki, oparty o niezawodną diodę LED. Dolna część oświetlenia jest wykorzystywana do prowadzenia obserwacji na przezroczystych próbkach, górna zaś do nieprzenikalnych dla światła. Obydwa źródła można używać przy badania półprzezroczystych materiałów jak np. papier, niektóre ciecze, minerały, czy tkanki zwierzęce. 

Razem z mikroskopem otrzymujesz trzy soczewki zapewniające powiększenie 64x, 160x oraz 640x. Przy największej z nich zastosowano specjalny mechanizm sprężynowy, redukujący wstrząsy i zapobiegający uszkodzeniu optyki w razie upadku. Regulacja przybliżenia w mikroskopie odbywa się za pomocą pokrętła z lewej strony korpusu. 

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lazur lewa strona

Akcesoria dodatkowe do Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lazur

Do zestawu z prezentowanym mikroskopem Rainbow 2L PLUS Lazur, otrzymujesz profesjonalny zestaw akcesoriów. Znacząco uprzyjemnią one szczegółowe badanie otaczającego świata oraz poszerzanie swojej wiedzy. W opakowaniu znajdziesz specjalny zestaw doświadczalny Levenhuk K50. Zawiera on wszystko to, co jest potrzebne jest do przeprowadzenia Twoich pierwszych eksperymentów jak: poradnik „Niezwykły mikroskop. Badanie mikrokosmosu”, pęseta, wylęgarnia słonaczków, mikrotom, fiolka z drożdżami, fiolka ze smołą wykorzystywaną do przygotowywania próbek, fiolka z solą morską, fiolka ze słonaczkami (organizm morski wykorzystywany jako pokarm dla ryb), 5 gotowych próbek, 5 szkiełek, pipeta oraz osłona przeciwpyłowa.

Dodatkowo znajdziesz tutaj również niezbędne elementy mikroskopu: 3 obiektywy: 4x, 10x, 40xs, jeden okular: WF16x, stolik z zaciskami, obrotową diafragmę, kondensor, zasilacz sieciowy, 3 baterie AA wraz z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjna. 

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lazur + zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentLevenhuk
Kod producenta69118
MarkaLevenhuk
Średnica obiektywu [mm]23.20
Powiększenie640
Regulacja ostrościzgrubna, 35 mm
Źródło światłaLED
Rodzaj zasilaniaAA
Technika obserwacjiJasne pole
GłowicaTrójokularowa
Rewolwer obiektywowyTrójobiektywowy
Stolik mikroskopowyO wymiarach 90x90, z zaciskami
Waga [g]1084
Informacje dodatkoweMikroskop biologiczny z powiększeniem 64x–640x, Solidny i wytrzymały korpus wykonany z metalu, Górne i dolne oświetlenie LED
EAN0611901506531
Gwarancja300 miesięcy

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto