Mikroskop Levenhuk 1ST

70404
001007187

Nowoczesny i doskonały mikroskop marki Levenhuk. Wyposażony w podwójną głowicę o dużym przybliżeniu, pozwala na szczegółową obserwację otaczającego nas mikroświata. Mikroskop ten jest przeznaczony dla średniozaawansowanych badaczy powyżej 3 roku życia.

  • Dodatkowe informacje: Mikroskop stereoskopowy, Duża odległość robocza, Głowica dwuokularowa, Oświetlenie LED, Zasilanie bateriami
  • EAN: 0611901505350
  • Gwarancja: 300 miesięcy
  • Głowica: Dwuokularowa
  • Kod producenta: 70404
  • Marka: Levenhuk
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007187
oko

Mikroskop Levenhuk 1ST 

Jeśli lubisz odkrywać otaczający Cię mikrokosmos, to z pewnością to zadanie ułatwi Ci mikroskop Levenhuk 1ST. Jest to urządzenie stereoskopowe, wyposażone w głowicę dwuokularową, umożliwiającą obserwację różnorodnych preparatów. Za jego pomocą zobaczysz części ciała dowolnego owada z ogromną szczegółowością, dowiesz się jak wygląda struktura minerału, czy ocenisz jak dobrze są wykonane drobne przedmioty codziennego użytku jak np. moneta płatnicza. Duża odległość robocza w mikroskopie o wartości 65 mm ułatwi wykonanie szerokiej gamy obserwacji o wielu różnych stopniach trudności. 

Sprawdź, jak Mikroskop Levenhuk 1ST wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Zaawansowany układ optyczny

W mikroskopie Levenhuk 1ST zastosowano układ optyczny pozwalający na 20-krotne powiększenie bez strat na wyrazistości obrazu oraz zapewniający odpowiedni kontrast w całym polu widzenia. Pozwala to na szczegółowe analizowanie próbek z wykrywaniem anomalii i uszkodzeń w strukturach badanego materiału. Stolik pod próbkę jest oświetlony od góry za pomocą silnej lampy LED zasilanej z klasycznej baterii AA. Dzięki niemu możesz również badać materiał w nocy, podczas zupełnych ciemności. Przybliżenie w mikroskopie można regulować za pomocą pokrętła umieszczonego po lewej stronie korpusu. Warto zaznaczyć, że mikroskop stereoskopowy model 1ST jest w pełni kompatybilny z aparatami cyfrowymi marki Levenhuk.

Mikroskop Levenhuk 1ST

Załączone akcesoria wraz z Levenhuk 1ST

Podczas obserwacji badanych próbek bardzo ważne jest, aby były one odpowiednio zabezpieczone na szkiełku a sam mikroskop nie uległ zniszczeniu w trakcie transportu. Dlatego w modelu Levenhuk 1ST producent dodał zestaw akcesoriów pozwalających na łatwe i szybkie rozpoczęcie przygody z badaniami mikroświata. W skład zestawu wchodzą: głowica dwuokularowa, 2 sztuki okularów WF10x eyepiece, dwa obiektywy, jedna biała płytka przedmiotowa, futerał na mikroskop oraz instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną. 

Mikroskop Levenhuk 1ST z zestawem

Specyfikacja

Więcej informacji
Dodatkowe informacjeMikroskop stereoskopowy, Duża odległość robocza, Głowica dwuokularowa, Oświetlenie LED, Zasilanie bateriami
EAN0611901505350
Gwarancja300 miesięcy
GłowicaDwuokularowa
Kod producenta70404
MarkaLevenhuk
Powiększenie20
ProducentLevenhuk
Regulacja ostrościzgrubna, 35 mm
Rewolwer obiektywowyDwuobiektywowy
Rodzaj zasilaniaAA
Stolik mikroskopowyPłaski o średnicy 50 mm z zaciskami
Technika obserwacjiJasne pole
Waga [g]76
Średnica obiektywu [mm]23.20
Źródło światłaLED

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mikroskop Levenhuk 1ST