Strzelba gazowa T4E HDS 68 lupara + pociski pieprzowe

T4E
2.4764.SET.25
001007208

Prezentujemy Ci strzelbę obronną HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Dzięki wysokiej energii kinetycznej dochodzącej, aż do 16 J sprawia, że każdy postrzał będzie odczuwalny mimo założenia grubej warstwy odzieży. Doskonale sprawdzi się do samoobrony, jak i treningu na strzelnicy.

 • Bezpiecznik: Manualny
 • Dołączone akcesoria: Kapsuły CO2 12 g 25 sztuk, Pociski precyzyjne pieprzowe T4E PBP 68 .68 10 szt.
 • Długość [mm]: 490
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
rewolwer

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. .68 cala

Prezentujemy najmocniejszą na rynku i dostępną bez zezwolenia, strzelbę Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Don Corleone w filmie "Ojciec Chrzestny" powtarzał, że rodzina i przyjaciele to najcenniejszy dar. Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i najbliższych przed złem, które pojawia się nagle i zakłóca Twój spokój, musisz mieć odpowiednie narzędzia do obrony.

Strzelba zaprojektowana w Niemczech i zaprezentowana po raz pierwszy na targach IWA w 2019 roku charakteryzuje się rozwiązaniami niedostępnymi w innych konstrukcjach. Nowoczesny system zasilania oparty na technologi Emergency System i dwie lufy sprawiają, że każda kula o kalibrze .68 cala, dosięgnie celu. Dzięki temu możesz skutecznie trenować swe umiejętności, a w sytuacji zagrożenia bez problemu obronisz się przed zagrożeniem.

Sprawdź jak strzelba Umarex HDS .68 T4E lupara kal. .68 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

stoper

Poznaj Strzelbę RAM T4E HDS 68

Chciałbyś lepiej poznać strzelbę RAM T4E HDS 68? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer obronny

Strzelba do obrony osobistej

Tym, co wyróżnia strzelbę lupara T4E HDS .68 spośród innych konstrukcji tego typu, są dwie potężne lufy. Wraz z wydajnym systemem zasilania, generują one energię dochodzącą do 16 J. Warto zaznaczyć, że oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawane na rynku niemieckim.

Dzięki olbrzymiej mocy postrzał jest odczuwalny przez nawet bardzo grube ubranie, a przez to praktycznie nie istnieje możliwość ochrony przed postrzałem bez wykorzystania tarcz lub osłon.

Dwie lufy bez bruzd, pozwalają oddawać strzały w kilku trybach. Dzięki specjalnemu systemowi możesz wybrać, czy strzelasz z lewej, czy z prawej lufy. Co więcej, w razie potrzeby możesz oddać strzał z dwóch luf naraz.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer

Kompaktowe kształty

W sytuacji zagrożenia liczy się szybka reakcja. Solidna polimerowa konstrukcja strzelby lupara T4E HDS 68, nawiązuje swym kształtem do klasycznych strzelb znanych z kinowych produkcji. Waga nieprzekraczająca 1700 g, pozwala na łatwe manipulowanie i bezproblemową obsługę. Znakomicie wyprofilowana rękojeść ma chropowatą powierzchnię, która ogranicza ryzyko wytrącenia z dłoni. Wszystko to daje możliwość łatwego przenoszenia jej pod kurtką lub bluzą.

Umieszczony na spodzie przełącznik pozwala zwolnić blokadę i odchylić obie lufy. Ich konstrukcja umożliwia bezpośrednie ładowanie dwóch, różnych rodzajów kul o kalibrze .68 cala. Dzięki temu możesz strzelać do napastnika kulami gumowymi i pieprzowymi w tym samym czasie.

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala
CO2

Kapsuły CO2 Umarex 12 g 25 szt.

Specjalnie dla Ciebie w zestawie otrzymujesz od nas 25 sztuk kapsuł CO2 12 g. Wyprodukowane zostały przez renomowaną niemiecką markę Umarex. Sama kapsuła przeznaczona jest do użytku w różnych rodzajach broni zasilanych sprężonym CO2. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, kapsuły nie brudzą mechanizmów broni jak niektóre konkurencyjne marki. Zużycie gazu przez broń zależne jest w dużej mierze od temperatury otoczenia. Przewidywana wydajność omawianej 12 gramowej kapsuły to około 60 strzałów.

CO2 12 gram

śrut BB

Kule proszkowe T4E PBP 68 podrażniające .68 10 szt.

Kule proszkowe T4E PBP 68 w kalibrze 17,27 mm to specjalny rodzaj kul precyzyjnych do samooborny oraz ćwiczeń. Kule te są wypełnione proszkiem zawierającym duże stężenie środka drażniącego na bazie naturalnych substancji. Po trafieniu w celu amunicja rozpryskuje się, uwalniając duże ilości proszku na niewielkim obszarze. Po ich dostaniu się do dróg oddechowych lub kontakcie z błonami śluzowymi napastnika wywołują uporczywy kaszel oraz pieczenie przez około 20-30 minut. Kule zostały wykonane z polimeru z rowkowaniami nadającymi pociskowi ruchu wirowy, a więc i stabilizację na średnim i dużym dystansie. Opakowanie zawiera 10 sztuk kul w kolorze czerwonym. 

Kule proszkowe T4E PBP 68 podrażniające .68 10 szt.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoriaKapsuły CO2 12 g 25 sztuk, Pociski precyzyjne pieprzowe T4E PBP 68 .68 10 szt.
Długość [mm]490
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Kaliber [cal].68
Kod producenta2.4764.SET.25
MarkaT4E
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]2
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeBrak
Prędkość początkowa [m/s]99
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]1700

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Strzelba gazowa T4E HDS 68 lupara + pociski pieprzowe
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Ten zestawik również OKEJ. Polecam sklep

1 produkt

Pokaż na stronę