Strzelba Umarex HDS 68 RAM + Co2 100 + kule guma metal 100

T4E
2.4764.SET.100.100
001007211

Prezentujemy Ci strzelbę obronną HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Dzięki wysokiej energii kinetycznej dochodzącej, aż do 16 J sprawia, że każdy postrzał będzie odczuwalny mimo założenia grubej warstwy odzieży. Doskonale sprawdzi się do samoobrony, jak i treningu na strzelnicy.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4764.SET.100.100
  • Marka: T4E
  • Kaliber [cal]: .68
  • Prędkość początkowa [m/s]: 99
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
DostępnyDostępny
001007211
rewolwer

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. .68 cala

Prezentujemy najmocniejszą na rynku i dostępną bez zezwolenia, strzelbę Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Don Corleone w filmie "Ojciec Chrzestny" powtarzał, że rodzina i przyjaciele to najcenniejszy dar. Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i najbliższych przed złem, które pojawia się nagle i zakłóca Twój spokój, musisz mieć odpowiednie narzędzia do obrony.

Strzelba zaprojektowana w Niemczech i zaprezentowana po raz pierwszy na targach IWA w 2019 roku charakteryzuje się rozwiązaniami niedostępnymi w innych konstrukcjach. Nowoczesny system zasilania oparty na technologi Emergency System i dwie lufy sprawiają, że każda kula o kalibrze .68 cala, dosięgnie celu. Dzięki temu możesz skutecznie trenować swe umiejętności, a w sytuacji zagrożenia bez problemu obronisz się przed zagrożeniem.

Sprawdź jak strzelba Umarex HDS .68 T4E lupara kal. .68 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

stoper

Poznaj Strzelbę RAM T4E HDS 68

Chciałbyś lepiej poznać strzelbę RAM T4E HDS 68? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer obronny

Strzelba do obrony osobistej

Tym, co wyróżnia strzelbę lupara T4E HDS .68 spośród innych konstrukcji tego typu, są dwie potężne lufy. Wraz z wydajnym systemem zasilania, generują one energię dochodzącą do 16 J. Warto zaznaczyć, że oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawane na rynku niemieckim.

Dzięki olbrzymiej mocy postrzał jest odczuwalny przez nawet bardzo grube ubranie, a przez to praktycznie nie istnieje możliwość ochrony przed postrzałem bez wykorzystania tarcz lub osłon.

Dwie lufy bez bruzd, pozwalają oddawać strzały w kilku trybach. Dzięki specjalnemu systemowi możesz wybrać, czy strzelasz z lewej, czy z prawej lufy. Co więcej, w razie potrzeby możesz oddać strzał z dwóch luf naraz.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer

Kompaktowe kształty

W sytuacji zagrożenia liczy się szybka reakcja. Solidna polimerowa konstrukcja strzelby lupara T4E HDS 68, nawiązuje swym kształtem do klasycznych strzelb znanych z kinowych produkcji. Waga nieprzekraczająca 1700 g, pozwala na łatwe manipulowanie i bezproblemową obsługę. Znakomicie wyprofilowana rękojeść ma chropowatą powierzchnię, która ogranicza ryzyko wytrącenia z dłoni. Wszystko to daje możliwość łatwego przenoszenia jej pod kurtką lub bluzą.

Umieszczony na spodzie przełącznik pozwala zwolnić blokadę i odchylić obie lufy. Ich konstrukcja umożliwia bezpośrednie ładowanie dwóch, różnych rodzajów kul o kalibrze .68 cala. Dzięki temu możesz strzelać do napastnika kulami gumowymi i pieprzowymi w tym samym czasie.

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala
CO2

Kapsuły CO2 Umarex 12 g 100 szt.

Specjalnie dla Ciebie w zestawie otrzymujesz od nas aż 100 sztuk kapsuł CO2 12 g. Wyprodukowane przez renomowaną niemiecką markę Umarex. Sama kapsuła przeznaczona jest do użytku w różnych rodzajach broni zasilanych sprężonym CO2. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, kapsuły nie brudzą mechanizmów broni jak niektóre konkurencyjne marki. Zużycie gazu przez broń zależne jest w dużej mierze od temperatury otoczenia. Przewidywana wydajność omawianej 12 gramowej kapsuły to około 60 strzałów.

CO2 12 gram

śrut

Kule gumowo-metalowe COMBAT Steel Demon RAM kal. 68 100 szt.

Chcesz być gotowy do działania? Sprawdź już dziś kule gumowo-metalowe COMBAT RAM Steel Demon RAM kal. 68 100 szt. Ta doskonale wykonana amunicja, pozwoli Ci prowadzić skuteczny trening strzelecki, a w przypadku zagrożenia zapewni Ci bezpieczeństwo i niespotykaną siłę ognia. Żadne napastnik nie obroni się przed siłą tych kul.

Stworzone z twardej gumy kauczukowej kule, zostały w czasie procesu produkcyjnego wzbogacone drobinami metalu. To właśnie metal sprawia, że są one dużo twardsze niż standardowe kule oraz posiadają większą masę. Doskonałe wykończenie, przekłada się na znakomite właściwości aerodynamiczne. Kula Steel Demon wystrzelona w kierunku agresywnego napastnika, pozostawi bardzo bolesne ślady, skutecznie zniechęcając go do dalszej walki. 

Kule po trafieniu w cel deformują się, przez co są jednorazowego użytku i nie należy używać ich ponownie. Są idealne do strzelb HDS 68 i SG 68. W zestawie otrzymasz 100 sztuk kul w kalibrze .68 cala.

Kule gumowe 50 cali

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły Strzelby RAM T4E HDS 68 lupara .68. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4764.SET.100.100
MarkaT4E
Kaliber [cal].68
Prędkość początkowa [m/s]99
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Rodzaj magazynkaKomora
Pojemność magazynka [szt.]2
System spustowySingle Action
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeBrak
Materiał korpusuPolimerowy
Długość [mm]490
Waga [g]1700
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie