Lornetka Levenhuk Karma BASE 8x32

74163
001007244

Lornetka Karma Base 8x32 to sprawdzony przyrząd optyczny do prowadzenia obserwacji w terenie. Jej właściwości z pewnością docenią miłośnicy pieszych wędrówek czy też przyrodnicy. Szerokie pole widzenie z powiększeniem 8x pozwoli Ci na sprawne obserwowanie grupy spacerujących osób lub stad zwierząt.

  • Kolor: Czarny
  • Dołączone akcesoria: Ochronne osłony okularu i obiektywu, Pasek, Pokrowiec, Ściereczka do czyszczenia, Instrukcja obsługi
  • Długość [mm]: 130
  • EAN: 0753215768097
  • Gwarancja: 300 miesięcy
  • Jasność względna: 16
Przewiń do pełnej specyfikacji

Lornetka Karma Base 8x32

Levenhuk Karma Base 8x32 to klasyczna lornetka wyposażona w pryzmaty dachowe będąca znakomitym rozwiązaniem dla miłośników pieszych wędrówek czy też przyrodników. Przekazuje ona ostry i wyraźny obraz, a powiększenie wynoszące 8x, pozwoli Ci prowadzić jeszcze dokładniejsze obserwacje. Niewielkie rozmiary w połączeniu z niską wagą sprawia, że bez problemu możesz przenosić ją w plecaku razem z innym wyposażeniem.

Sprawdź, jak Lornetka Levenhuk Karma BASE 8x32 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Znakomite właściwości optyczne

W modelu Levenhuk Karma Base 8x32 zastosowano pryzmaty i soczewki ze szkła typu BK-7. Co więcej, układ optyczny chroniony jest przez wielowarstwową powłokę, która zwiększa jasność, a także kontrast obrazu. Dodatkowo szerokie pole widzenia, pozwoli Ci na swobodną obserwację zwierzęta czy też grupy spacerujących ludzi. Warto też dodać, iż okulary posiadają większy odstęp źrenicy wyjściowej oraz muszle oczne typu Twist-up. Ostrość obrazu możesz sprawnie regulować za pomocą centralnego koła ustawienia ostrości. Niezwykle ważnym atutem modelu Karma Base jest możliwość obserwowania oddalonych obiektów w okularach korekcyjnych.

Mężczyzna obserwujący jezioro i las

Zestaw akcesoriów do lornetki Levenhuk Karma Base 8x32

Dodatkowo razem z lornetką Karma Base 8x32 otrzymujesz zestaw niezbędnych akcesoriów. Za ich pomocą bez trudu będziesz mógł zadbać o czystość elementów optycznych, a także bezpiecznie transportować lornetkę w różne miejsca. W skład zestawu z lornetką wchodzą między innymi: Ochronne osłony okularu i obiektywu, pokrowiec, pasek oraz ściereczkę do czyszczenia.

Lornetka Levenhuk Karma Base 8x32 zestaw akcesoriów

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Dołączone akcesoriaOchronne osłony okularu i obiektywu, Pasek, Pokrowiec, Ściereczka do czyszczenia, Instrukcja obsługi
Długość [mm]130
EAN0753215768097
Gwarancja300 miesięcy
Jasność względna16
Kod producenta74163
Kątowe pole widzenia7.20
Liniowe pole widzenia na 1000m126
MarkaLevenhuk
Materiał wykonania pryzmatuBK-7
Na ratyTak
Powiększenie8
ProducentLevenhuk
Regulacja rozstawu55-76 mm
Rodzaj pryzmatówDachowe
Sprawność zmierzchowa16
Średnica obiektywu [mm]32

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Levenhuk Karma BASE 8x32