Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK

74372
001007252

Lekki i niewielki teleskop do prowadzenia obserwacji zarówno naziemnych jak i śledzenia obiektów na niebie. Dzięki regulowanemu statywowi oraz niewielkiej wadze z łatwością będziesz mógł się nim obsłużyć, a transport nie będziesz żadnym problemem.

  • Apertura [mm]: 90
  • EAN: 0753215773947
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 74372
  • Marka: Levenhuk
  • Ogniskowa [mm]: 1250
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 499,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007252
teleskop

Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK

Prezentujemy lekki i kompaktowy teleskop Skyline PLUS 90 MAK. Przyrząd ten służy do prowadzenia obserwacji na nocnym niebie i pozwala na dostrzeżenie obiektów znajdujących się w dużej odległości od obserwatora. Został on stworzony z myślą o początkujących oraz średniozaawansowanych pasjonatach astronomii. Teleskop wyróżnia łatwa obsługa i więcej możliwości w stosunku do podstawowych modeli. Za pomocą modelu Skyline PLUS 90 MAK bez problemu dostrzeżesz Saturna oraz jego pierścienie a przy odpowiedniej nastawie nawet i granice układu słonecznego. Teleskop również umożliwia obserwowanie najjaśniejszych obiektów z katalogu ogólnego, gwiazd podwójnych, wszystkich obiektów z katalogu Messiera wraz z mgławicami planetarnymi i dyfuzyjnymi.

Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK

oko

Zaawansowany układ optyczny 

W teleskopie zastosowano specjalny układ katadioptryczny. Pozwoliło to zachować niewielkie wymiary urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości właściwości optycznych. Układ ten zbiera światło w soczewkach i pozwala na prowadzenie obserwacji nawet bardzo ciemnych obiektów na niebie. W zestawie znajdziesz dwa okulary o średnim powiększeniu. Do obserwowania obiektów położonych na ziemi służy specjalne lustro diagonalne. Teleskop jest wyposażony w montaż paralaktyczny. Za jego pomocą łatwiej będziesz mógł śledzić poruszające się ciała niebieskie. Posiada on dodatkowo niewielką półkę narzędziową. Montaż jest bardzo stabilny, trwały oraz lekki za sprawą zastosowania aluminium. Nogi statywu są regulowane. 
Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK obiektyw

Akcesoria dołączone do teleskopu Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK

Wraz z teleskopem Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK otrzymujesz następujące elementy: montaż paralaktyczny, statyw z półką narzędziową, laserowy szukacz, kolimator, okular 10 mm, 125 razy, okular 20 mm, 62,5 raza, lustro diagonalne 90°, pokrętła mikroruchów, przeciwwagę, instrukcję obsługi wraz z  kartą gwarancyjną. Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK akcesoria

Specyfikacja

Więcej informacji
Apertura [mm]90
EAN0753215773947
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta74372
MarkaLevenhuk
Ogniskowa [mm]1250
Powiększenie180
Powłoki przeciwodbicioweMC
ProducentLevenhuk
Rodzaj statywuAluminiowy
Sterowanie montażemRęczne
SzukaczRed dot (StarPointer)
Typ montażuParalaktyczny
Układ optycznyMaksutov-Cassegrain
Waga [g]928
Wielokrotność powiększenia90

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Teleskop Levenhuk Skyline PLUS 90 MAK
Polecane produkty: